Connect with Us

“1 vit iku”/ Elita Rudi bën dedikim e veçantë për përvjetorin e parë të martesës me Gjikon

Kryesore Show Biz

“1 vit iku”/ Elita Rudi bën dedikim e veçantë për përvjetorin e parë të martesës me Gjikon

Publikuar

-

Moderatorja e njohur Elita Rudi dhe reperi Gjiko kanë festuar sot 1 vjetorin e parë të martesës.

Si sot një vitë më parë ata u betuan për dashuri të përjetshme dhe i thanë po njëri-tjetrit. Gjatë këtij viti çifti ka përjetuar ndjesitë më të bukura, atë të të qënit prind.

Ata sollën në jetë një djalë të cilin e quajtën Zëri. Të gjitha këto ndodhën në vitin e parë të martesës dhe Elita Rudi ka bërë një dedikim shumë të ndjerë dhe emocionues për këtë ditë.

“1 vit iku, përgjithmonë”, ka shkruar Elita përkrah videos shoqëruar me dedikime të tjera.

Ndërsa Gjiko ka lënë një koment, ku sigurisht nuk ka munguar as humori. “Jam shumë krenar që je gruaja ime. Të dua Elita Rudi Gjikolli! Ishim çift u bëmë prindër. Vazhdojmë me prodhim”, ka komentuar reperi.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: