Connect with Us

Rihanna “fundos” Victoria Secret/ Ka shumë gjëra për t’i mësuar për modën

Kryesore Show Biz

Rihanna “fundos” Victoria Secret/ Ka shumë gjëra për t’i mësuar për modën

Publikuar

-

Tashmë mund ta themi me siguri që Savage dhe Fanti e Rihannës ka arritur të bëjë shumë zhurmë të madhe në media, pasi ka rërzuar nga froni Victoria’s Secrets.

Nëse në sfilatat e Victoria Secret jemi mësuar të shohim yje si Adriana Lima, Doutzen Kroes, Ming Xi, Jasmine Tookes dhe Candace Sëanepoel, të cilat paraqesin shembullin e femrës ideale e ndërkohë që deri në këto vitet e fundit nuk njihte konkurrencë.

Derisa Rihanna lancoi linjën e saj të të brendshmeve në 2018 me një diversitet kun ë qendër të vëmendjes ishin të gjitha gratë. Jo vetëm modele skiny( ose siç quhen ndryshe kockë e lëkurë) deri në ato të kolme.

Të brendshme seksi për të gjitha masat, Rihanna arriti të fitojë vëmendjen dhe dashurinë e të gjithëve. Rihanna e ka konsideruar gruan gjithnjë si “vepër arti” ndaj dhe ajo krijon për të gjitha.

Përshtatur nga CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: