Connect with Us

“Te Fiks Fare theva paragjykimet”/ Luana Vjollca tregon fillimet e karrierës

Kryesore Show Biz

“Te Fiks Fare theva paragjykimet”/ Luana Vjollca tregon fillimet e karrierës

Publikuar

-

Moderatorja shumë e dashur për ekranin Luana Vjollca ka dhënë një intervistë për “Global Woman”. Si asnjëherë më parë, Luana ka treguar më shumë detaje për jetën private si dhe fillimet e karrierës së saj.

Moderatorja kujtoi dhe njëherë fillimet e saj si velinë në Fiks Fare dhe kur mori për herë të parë mikrofonin në dorë.

“Kur isha 15 vjeçe kam filluar punë në “Top Channel”. Në të njëjtën kohë isha kërcimtare në një emision investigativ si një “vajzë e vogël, e ëmbël”.

Unë thyeva rregullat në këtë emision sepse për herë të parë unë kërkova të drejtën të flisnim dhe për herë të parë ne morëm mikrofonat, që nga ajo kohë unë nuk kam ndaluar së foluri”, tregon Luana.

Përsa i përket muzikës moderatorja ka treguar se është përballur me shumë fyerje e kritika por ka arritur t’ia dalë mbanë dhe të ketë një karrierë shumë të suksesshme.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: