Connect with Us

Të gjithë sytë mbi Jennifer Lopez/ Këngëtarja rikthen veshjen “bombë” pas 20 vitesh

Kryesore Show Biz

Të gjithë sytë mbi Jennifer Lopez/ Këngëtarja rikthen veshjen “bombë” pas 20 vitesh

Publikuar

-

Tashmë e dimë që mosha për Jennifer Lopez nuk ka më rëndësi. Kjo sepse format e saj seksi nuk kanë ndryshuar edhe pas 20 vitesh.

Së fundmi Jennifer mbylli shfaqjen e Versace-s në Javën e Modës në Milano duke u shfaqur e veshur me fustanin ikonik Versace që 20-vite më parë e veshi në ndarjen e çmimeve Grammy dhe rrembeu vëmendjen e të gjithëve.

Fustani Versace me printe tropikale është quajtur nga Lopez si momenti i saj më i madh në fushën e modës. Kohë më parë, Jennifer tregoi historinë që fshihej pas fustanit :

“Ky fustan është zgjedhur në minutë të fundit. Unë kam qenë duke u marrë me xhirimet e filmit “The Wedding Planner” dhe stilisti im i asaj kohe kishte vetëm 2 opsione për mua. Ishte dita e Grammy-it, dhe duhet të zgjidhja një prej tyre. Ishte ky dhe një fustan i bardhë. Kur vesha jeshilin, të gjithë më thanë të ndaloja. Ai ishte. Ky ishte fustani!”- tregon Jennifer, e cila shtoi se frika e vetme e saj ishte se mos hapej papritur dhe gjoksi dilte zbuluar në mes të skenës.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: