Connect with Us

U tha se tradhëtoi bashkëshortin me ish deputetin shqiptar/ Rudina Dembacaj flet për “CNA”

Kryesore Show Biz

U tha se tradhëtoi bashkëshortin me ish deputetin shqiptar/ Rudina Dembacaj flet për “CNA”

Publikuar

-

Duket se martesat e vajzave të showbizzit shqiptar nuk mund të përfundojnë kurrë me një “fund të lumtur”.

Ditën e sotme, lajmi se aktorja dhe së fundmi moderatorja e emisionit “Mos i fol shoferit”, Rudina Dembacaj, i ka dhënë fund martesës me bashkëshortin e saj Aleks, bëri bujë në mediat shqiptare.

Ata lidhën kurorë në vitin 2016 dhe më pas në jetën e tyre erdhi edhe vajza e quajtur Viktoria.

Sipas “Faxweb”, martesa e tyre zgjati vetëm 3 vite , dhe u ndërpre për shkak të tradhëtisë dhe një romance të re të aktores me një ish deputet të Kuvendit të Shqipërisë . Kriza në martesë dukej edhe në postimet e saj në Instagram ku së fundmi Rudina postonte vetëm foto dhe video me vajzën e saj, pa unazën e martesës dhe jo më me “tullacin” siç ajo e quante shpesh bashkëshortin kohë më parë.

E kontaktuar ekskluzivisht nga CNA.al, Rudina Dembacaj u pyet nëse ishte e vërtetë kjo histori dhe a mund ta konfirmonte, por në fakt moderatorja as e pohoi dhe as nuk e mohoi duke thënë se ky nuk është ende momenti për të folur.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: