Connect with Us

Endri dhe Stefi Prifti nxjerrin “sekretet” / Ja çfarë i bezdis më shumë vëllezërit

Kryesore Show Biz

Endri dhe Stefi Prifti nxjerrin “sekretet” / Ja çfarë i bezdis më shumë vëllezërit

Publikuar

-

Endri dhe Stefi Prifti janë dy kantautorët më të dashur për publikun. Me këngët e tyre, dy vëllezërit korçarë kanë fituar zemrat e shumë fansave. Së fundi Endri dhe Stefi kanë qenë të ftuar në sezonin e ri të programit “E diell”.

Ata kanë rrëfyer emocionet dhe detajet e dasmës së Marias e cila ka qenë tejet e komentuar në rrjetet sociale. Përveç kësaj vëllezërit kanë zbuluar dhe disa sekrete të njëri-tjetrit. Të gjendur përballë pyetjeve pikante të Ervin Kurtit Stefi ka treguar një nga veset e të vëllait që kur i merr lekë nuk ia kthen asnjëherë.

Përveç kësaj Stefi zbuloi se zgjodhi që në dasmën e vajzës së tij të kishte shumë verë dhe raki pasi e quante si një shenjë bollëku. Ndërsa Endri ka pohuar se e ka shumë bezdi moshën e tij dhe në tortë për ditëlindje nuk dëshiron të ketë numra, por pikëpyetje.

Dy artistët kanë performuar disa këngë ‘live’ duke shkaktuar mjaft duartrokitje në publik.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: