Connect with Us

Eventi i bamirësisë më i rëndësishëm në botë/ Cilët janë VIP-at shqiptarë që morën pjesë

Kryesore Show Biz

Eventi i bamirësisë më i rëndësishëm në botë/ Cilët janë VIP-at shqiptarë që morën pjesë

Publikuar

-

Eventi i bamirësisë i quajtur “AmfAR Gala” , njihet si një nga eventet më të rëndësishëm në botë për dhurimin e donacioneve për kauzat që ata përfaqësojnë.

Mbrëmjen e kaluar ky event ka mbledhur dhe shumë të famshëm nga e gjithë bota të cilët kanë parakaluar në tapetin e kuq në Milano.

Mes tyre ka pasur edhe personazhe të njohur të ekranit shqiptarë, të cilët kanë shkëlqyer me dukjen e tyre.

Aurela Hoxha, Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi janë kujdesur që në këtë ditë të rëndësishme të duken sa më bukur.

Ami ka zgjedhur të veshë një fustan elegant ngjyrë mishi, ndërsa Ermali një kostum të zi që kombinohej shumë me veshjen e partneres së tij.

Ndërsa Aurela ka tërhequr vëmendjen me një fustan të fryrë çiklamin dhe të çarë tek këmba e majtë.

Ajo e ka kombinuar me një model të thjeshtë flokësh, i cili e bënte të dukej shumë moderne.

Pjesë e eventit të rëndësishëm ka qenë edhe këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora, e cila ka qenë edhe e ftuar speciale për të performuar.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: