Connect with Us

Këngëtari i famshëm në një romancë të re dashurie/ Kapet mat me bukuroshen “bodybuilder”

Kryesore Show Biz

Këngëtari i famshëm në një romancë të re dashurie/ Kapet mat me bukuroshen “bodybuilder”

Publikuar

-

Ai është një nga këngëtarët dhe tekstshkruesit më të njohur në Britani. Sipas disa raportimeve 35 vjeçari Olly Murs po përgatitet për një “arratisje” me bodybuilder-en bukuroshe Amelia Tank.

Kjo romancë dashurie vjen menjëherë pas deklaratës së tij se pas ndarjes nga Melanie Sykes nuk do të dilte më kurrë me një personazh public.

Sipas The Sun on Sunday, Amelia përveç karrierës si bodybuilder punon gjithashtu në një bankë si financiere. Bukuroshja ka fituar shumë kompeticione dhe stërvitet 3 herë në javë për të patur një trup perfekt.

Një burim i sigurt pranë çiftit është shprehur se: “Olly mendon se Amelia është e mrekullueshme dhe ajo gjithashtu ka shumë përshtypje pozitive për të . Ata duan t’i mbajnë gjërat sekrete, pra ta mbjanë lidhjen e tyre jashtë syrit mediatik.

Por tashmë pas 3 muajsh lidhje në heshtje ata janë parë në shumë vende së bashku duke u argëtuar.”

Përshtatur nga CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: