Connect with Us

Kunata e Dua Lipës tregon muskujt në pasarelë/ Habit me format e saj perfekte

Kryesore Show Biz

Kunata e Dua Lipës tregon muskujt në pasarelë/ Habit me format e saj perfekte

Publikuar

-

Gjatë mbrëmjes së kaluar, modelja e famshme Bella Hadid ka shkëlqyer në pasarelë. 22 vjeçarja ka treguar dhe një herë se parakalimi në pasarelë është pika e saj më e fortë.

Modelja është shfaqur më në formë se kurrë duke treguar dhe fizikun me muskuj. Ajo ka bërë që të gjithë sytë të jenë tek ajo teksa çdo ka qenë perfekte në Javën e Modës në Milano.

Le të kujtojmë se Bella dhe Gigi Hadid janë motrat e partnerit të këngëtares me origjinë shqiptare Dua Lipa dhe kanë një marrëdhënie shumë të mirë me njëra-tjetrën.

Madje shpesh herë i dedikojnë statuse në rrjetet sociale. Duket se Dua dhe Anwar kohët e fundit kanë marrë vendimin të bashkëjetojnë dhe lidhja e tyre po shkon më së miri.

Përshtatur nga CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: