Connect with Us

“Lëre të qetë, i sëmurë”/Pas flirtimit me Rihanna-n, komentuesit i “sulen” Chris Brown

Kryesore Show Biz

“Lëre të qetë, i sëmurë”/Pas flirtimit me Rihanna-n, komentuesit i “sulen” Chris Brown

Publikuar

-

Ditën e djeshme komentet e këngëtarit Chris Brown, në postimin e Rihanna-s bënë bujë në internet.

Ish i dashuri i artistes, i cili do të mbahet mend gjatë për dhunën që ushtroi ndaj Rihanna-s në kohën që ata ishin të lidhur, ka tentuar të flirtojë sërish me të nëpërmjet një postimi në Instagram.

Në një prej fotove të koleksionit të ri të Savage X Fenty ku RiRi pozon me të brendshme si gjithnjë super sexy, Chris vendosi të komentonte disa fytyra emoji e më pas, duke iu referuar abazhurit që shihet pranë Rihanna-s, shkruan: “Dua të jem abazhuri!”

Por kaq ka mjaftuar dhe sot fansat e artistes iu vërsulën me komente duke i thënë që të qëndrojë larg saj.

“Lëre të qetë, i sëmurë!”-shkruan një prej tyre ndërkohë që komentuesë të tjerë shprehen se ai ka nevojë për ndihmë se pse “dukshëm nuk është mirë mendërisht”.

Rihanna dhe Chris kanë qenë të lidhur përgjatë viteve 2008-2009 dhe lidhja e tyre mori fund pasi në shkurt të 2009-ës, çifti u përfshi në një sherr të dhunshëm në Lamborghini-n e Brown, ku ai përfundoi duke e rrahur Rihanna-n.

 

 

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: