Connect with Us

“Më mësoi gjithçka”/ Renato Mekolli përlotet në emision

Kryesore Show Biz

“Më mësoi gjithçka”/ Renato Mekolli përlotet në emision

Publikuar

-

Shefi më i famshëm i kuzhinës Renato Mekolli pritet që të startojë me programin “Hells Kithchen 2.” Ai ka qenë i ftuar në emisionin “E diell” ku ka rrëfyer për jetën e tij në Greqi. Por ajo që nuk priste Renato ishte surpriza që stafi i “E diell” i kishte bërë shefit të kuzhinës më të famshme.

Në ekran u shfaq shefi i parë i kuzhinës ku Renato ka mësuar, i cili e përshëndeste duke i uruar më të mirat. Në këtë moment Mekolli është përlotur duke shtuar se arsyeja se pse qante, ishte se ai njeri i kishte mësuar çdo gjë edhe kur i kishte bërtitur dhe i ishte sjellë ashpër.

Duartrokitjet e publikut mbështetën Renaton në një moment delikat si ky, ku ‘djalli’ i kuzhinës nuk mohoi se do përpiqet ta sjellë në emision mësuesin e tij.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: