Connect with Us

“Nuk më ka munguar kurrë asgjë”/ Jo vetëm modele, Kejvina Kthella tregon punën e saj të parë

Kryesore Show Biz

“Nuk më ka munguar kurrë asgjë”/ Jo vetëm modele, Kejvina Kthella tregon punën e saj të parë

Publikuar

-

Ish velina e “Xing me Ermalin”, Kejvina Kthella është tepër e komentuar për format e saj seksi dhe tepër aktive në llogarinë e saj të Instagramit ku poston edhe fotot nga profesioni i modelingut.

E ftuar së fundmi  në “Mos i fol shoferit”, Kejvina tregoi se para se të niste modelingun ka punuar në një restorant sepse ishte shumë ambicioze për ta fituar lekun vetë.

“Që e vogël kam qenë shumë ambicioze. Nuk më ka munguar kurrë asgjë, por që në moshë shumë të vogël, 16 vjeç punoja në një restorant sepse doja lekun tim. Babi dhe mami nuk ishin dakort sepse nuk ishte e nevojshme, por më pëlqente ideja që kisha lekun tim”, u shpreh Kejvina.

Ajo foli edhe për jetën e saj intime ku nuk tregoi nëse ka një histori romantike për momentin por u shpreh se nuk i pëlqejnë propozimet romantike, por dëshiron që partneri të mbledh fisin dhe ta kërkojë nuse në shtëpi.

“Unë jam tradicionalet. Dua të më vijë në shtëpi me xhajën, hallën, tezen, me pajën, gjëra”, u shpreh Kejvina.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: