Connect with Us

Si të kombinoni xhinset e zeza këtë sezon vjeshte? Ja 15 idetë më të përdorura dhe të rehatshme

Fashion

Si të kombinoni xhinset e zeza këtë sezon vjeshte? Ja 15 idetë më të përdorura dhe të rehatshme

Publikuar

-

Si të kombinoni xhinset e zeza këtë sezon vjeshte? Ja 15 idetë më të përdorura dhe të rehatshme

Çfarë duhet të vishni që mos të dukeni e “dalë nga moda”? Xhinset e zeza.

Ato janë shoqëruesi më i mirë më përditshmëri apo edhe në raste të veçanta. Mjafton që t’i kombinoni me bluzën e duhur dhe jo vetëm që do bini në sy, por do të jeni edhe shumë rehat.

Xhinsi i zi gjen më shumë hapësirë për t’u veshur gjatë sezonit vjeshtë-dimër dhe ne po u tregojmë 15 kombinimet më të bukura.

Xhinset me të grisura

Xhinset e dekoruara

Xhinset me të çara në pjesën e përparme

Xhinset me pala të mëdha

Xhinset e gjera

Xhinset me shumë zinxhirë

Xhinset me prerje të drejtë

Xhinset me stil formal

Xhinset e grisura në pjesën e poshtme

Xhinset me bel të lartë

Xhinset e ngushta

Xhinset me xhepa të mëdhenj

Xhinset e zeza të zbehta

Xhinset me kopsa

Xhinset me bel mesatar

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Fashion

FOTO-Bikinit që “çmendën” VIP-at/ Zbuloni cili ishte modeli më i përdorur në vitin 2019

Publikuar

-

Nga

demi rose me bikini

Edhe pse stina e verës ka kaluar, moti është ende i ngrohtë dhe ne mund të kalojmë një fundjavë në plazh. Por nëse doni të dukeni bukur, duhet të vishni këtë model i cili ishte modeli më në modë i kostumeve të banjës bikini për 2019. Shumë nga të famshmit e influencuesit që ndiqen nga […]

LEXO TE PLOTE
" "

Fashion

FOTO-Ngjyrat që do të bëjnë “namin” pranverën e ardhshme/ Zbuloni kombinimet më të bukura

Publikuar

-

Nga

Edhe pse jemi ende në muajin tetor, stilistët dhe fashionistët nuk kanë nguruar të përcaktojnë që tani ngjyrat që do të jenë më të preferuarat e pranverës së vitit të ardhshëm. Për sezonin pranverë/verë 2020 duket se do të mbizotërojnë ngjyrat e ndezura dhe mjaft të gjalla. E kuqe e fortë, bluja klasike, jeshilja e […]

LEXO TE PLOTE
" "

Fashion

FOTO-Xhaketa që nuk do të dalë kurrë nga moda/ Ja si ta kombinoni në këtë sezon vjeshte

Publikuar

-

Nga

Nëse nuk e keni në garderobën tuaj, duhet ta blini patjetër. Xhaketa xhins është nga ato veshje që nuk del kurrë nga moda, sidomos tani në stinën e vjeshtës, pasi është lehtësisht e kombinueshme. Modelet që ekzistojnë janë të shumta dhe mund të gjeni fare thjesht atë që ju përshtatet. Për më tepër ndiqni fotogalerinë […]

LEXO TE PLOTE