Connect with Us

U nda nga e dashura se abortoi fëmijën/ Këngëtari shqiptar gjen dashurinë e vërtetë

Kryesore Show Biz

U nda nga e dashura se abortoi fëmijën/ Këngëtari shqiptar gjen dashurinë e vërtetë

Publikuar

-

Ndarja e këngëtarit Noga nga Kristela Gjoka bëri shumë bujë në mediat rozë. U përfol se lidhja e tyre përfundoi pasi kjo e fundit kishte abortuar fëmijën pa lejen e këngëtarit.

Tashmë kanë kaluar shumë kohë që nga ndarja dhe duket se Noga e ka marrë veten nga zhgënjimi  dhe ka gjetur dashurinë e vërtetë.

Nëpërmjet një fotoje në rrjetet sociale Noga shfaqet me një bjonde sy bojqiell dhe shumë simpatike.

“Dashuria e vërtetë”, shkruan ai krahas fotos, ndonëse nuk ka zbuluar detaje të tjera rreth vajzës misterioze.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: