Connect with Us

“U veshën më në fund”/ Fotot më të fundit të vajzave më të bukura të showbizit

Kryesore Show Biz

“U veshën më në fund”/ Fotot më të fundit të vajzave më të bukura të showbizit

Publikuar

-

Vera mbaroi por jo fotot e bukurosheve të ekranit. Gjatë gjithë këtij sezoni vajzat më të bukura të ekraneve shqiptare kanë ndarë foto e video nga pushimet e tyre luksoze.

Edhe pse disa prej tyre vijonë të pushojnë ende si për shembull Morena Taraku, e cila ndan me ndjekësit foto të nxehta me bikini.

Ndërsa më të ndjekurat në rrjetet sociale si Luana Vjollca dhe e motra Marina Vjollca janë gati për sezonin e ri televiziv me emisionet e tyre.

Ndërkohë dhe moderatorja Ilda Bejleri dhe aktorja Eliona Pitarka i kanë braktisur ishujt luksozë grekë dhe i janë përveshur punës.

CNA.al iu paraqet një galeri me fotot më të fundit të vajzave më të komentuar dhe seksi të ekranit, që edhe pse lanë pas fotot me bikini sërish janë në qendër të vëmendjes.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: