Connect with Us

Aktori me origjinë shqiptare “bllokon” aeroportin/ Fansat “çmenden” pas tij

Showbizz

Aktori me origjinë shqiptare “bllokon” aeroportin/ Fansat “çmenden” pas tij

Publikuar

-

Aktori me origjinë shqiptare Can Yaman dhe një herë ka treguar se dashuria e tij për fansat është e madhe. Aktori ka bërë një vizitë në shtetin fqinj, Greqinë ku është surprizuar nga fansa të shumtë.

Përreth një orë Can ka bërë foto pothuajse me çdonjërin prej tyre duke treguar dhe një herë se është i gatshëm kurdo për fansat e tij.

Për gati 1 orë fansat nuk largoheshin duke i kërkuar autografe dhe foto dhe kjo gjë ka shqetësuar njerëzit që do niseshin për në fluturim.

Në fund është dashur ndërhyrja e policisë që fansat të largoheshin nga aeroporti. I njëjti rast ndodhi edhe në vizitë e tij në Itali ku fansat qëndruan pranë hotelit për orë të tëra derisa aktori takoi me radhë të gjithë fansat që kishin ardhur për të.

Le të kujtojmë se fama e tij po rritet ndjeshëm pas rolit të tij në serialin Erkenci Kus, i cili ka thyer rekorde shikueshmërie në Turqi.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTO-Modelja më e kërkuar e momentit/ Irina Shayk realizon setin fotografik me të brendshme seksi

Publikuar

-

Nga

Irina Shayk është një nga modelet më të kërkuara të industrisë së modës. Ajo ka treguar fizikun e saj perfekt teksa ka realizuar një set fotografik e veshur me intimo. 34 vjeçarja shkëlqente me veshjet intime teksa tregon edhe linjat e saj për tu patur zili. Kujtojmë se së fundi ajo është komentuar shumë në […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Plagos, vrit, martohu”/ Jonida Maliqi përballë fotos së Romeos, ja çfarë tha për të

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shumë e dashur për publikun dhe shumë e komentuar për jetën private, Jonida Maliqi ka qenë e ftuar së fundi në emisionin Klanifornia ku është gjendur përballë pyetjeve pikante. Në njërën nga rubrikat, në ekran është shfaqur foto e aktorit Romeo Veshaj, me të cilin Jonida ka qënë në një lidhje por megjithatë këngëtarja […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Lauren Goodger nuk njeh limite/ Tregon gjoksin bombë duke “çmendur” meshkujt

Publikuar

-

Nga

Ylli i televizionit Lauren Goodger është komentuar shumë në mediat e huaja për format e saj bombastike. Shpesh herë ka qenë e kritikuar për operacionet plastike, por Goodger nuk do t’ia dijë se çfarë shkruhet për të dhe së fundi ka çmendur meshkujt me format e saj shpërthyese. Me gjoksin që pothuajse po i  shpërthen, […]

LEXO TE PLOTE