Connect with Us

Aurela Hoxha shkëlqen në Javën e Modës në Milano/ E ngatërrojnë me këngëtaren ukrainase

Showbizz

Aurela Hoxha shkëlqen në Javën e Modës në Milano/ E ngatërrojnë me këngëtaren ukrainase

Publikuar

-

Modelja Aurela Hoxha ka parakaluar në tapetin e kuq të eventit më të rëndësishëm në Itali, përkatësisht në Milano. Aurela ka arritur të tërheqë vëmendjen falë pamjes së saj, ku e veshur me një fustan të purpurt ka shkëlqyer.

Për të kanë shkruar dhe mediat e huaja por e kanë ngatërruar me këngëtaren e njohur ukrainase Svetlana Lobodan.

Revista e njohur “VanityFair” ka publikuar një foto të modeles shqiptare ku shkruan: “Svetlana Loboda mori pjesë në amfAR Gala Milano 2019 në Palazzo Mezzanotte në 21 shtator në Milano, Itali.

 

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

FOTO-“Festojmë për jetën”/ Albërie Hadërgjonaj dhe vajzat e saj postojnë fotot seksi nga shtrati

Publikuar

-

Nga

Edhe pse dy motrat Anxhelina dhe Agnesa Hadërgjonaj dhe mamaja e tyre Albërie Hadërgjonaj, janë zhvendosur në Amerike, ato janë tepër aktive në Instagram dhe shpesh herë marrin komente të shumta, sidomos për paraqitjen e tyre fizike. Së fundmi ato kanë publikuar dy foto nga udhëtimi i tyre në Turqi, ku shfaqen të veshura njësoj […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

FOTO- Morena Taraku nuk di të ndalet/ Pas shumë eksperimentesh, ja ndryshimi i saj drastik në pamje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Morena Taraku, është dalluar gjithnjë për flokët e saj të zinj dhe të gjatë. Por pas publikimit të këngës së saj më të re “Missed Call”, Morena ka menduar të bëjë përsëri një ndryshim drastik në pamjen e saj. Së fundmi ajo ka publikuar një video në Instastory duke treguar flokët e prerë […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

VIDEO- Në makinë, shtëpi ose vende të tjera/ Klajdi dhe Bruno sjellin videoklipin e veçantë të “Oj Lulije”

Publikuar

-

Nga

Rreth 1 javë më parë, këngëtarët shumë të pëlqyer shqiptarë Bruno dhe Klajdi Haruni publikuan projektin e tyre më të fundit muzikor me titull ‘Oj lulije’, i cili u prit mjaft mirë nga të gjithë fansat e tyre dhe tani numëron rreth 2.3 milionë klikime. Pasi u pa se kjo këngë po pëlqehej shumë, dy […]

LEXO TE PLOTE