Connect with Us

“Do kthehem me diçka legjendare”/ Pas anulimit të koncertet, reperi “paralajmëron” fansat

Showbizz

“Do kthehem me diçka legjendare”/ Pas anulimit të koncertet, reperi “paralajmëron” fansat

Publikuar

-

Reperi i njohur nga Kosova, Fero prej javësh është përfolur për largimin e tij nga labeli që e menaxhonte “On Records”.

Pas largimit në media qarkulloi lajmi se mes reperit dhe menaxherit Met Elshani kishin nisur konfliktet por kjo nuk është pranuar nga asnjëri prej tyre.

Së fundi reperi Fero ka anuluar të gjithë koncertet dhe këtë e ka bërë të ditur me anë të një postimi në rrjetet sociale.

Teksa kërkon ndjesë për anulimin e koncerteve ai lajmëron fansat se kthimi i tij do të jetë legjendar, madje do të sjellë dhe nëj mysafir.

“Të dashur fansa, lajmërim: I anulloj të gjitha koncertet në muajt e ardhshëm, do të më mungoni shumë, por kur të kthehem në koncert do të jetë diçka legjendare dhe nuk do vij vetëm, do ua sjell një mysafir special.”- shkruan Fero në postim.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ALLE$ BABA (@ferofera) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: