Connect with Us

Do të fejoheshin në ditëlindjen e saj/ Reperi dhe modelja e fotove nudo i japin fund lidhjes

Showbizz

Do të fejoheshin në ditëlindjen e saj/ Reperi dhe modelja e fotove nudo i japin fund lidhjes

Publikuar

-

Disa ditë më parë në media qarkulloi lajmi se kushërira  e këngëtares Nora Istrefi, Besa Istrefi, do të fejohej me reperin Blleki.

Prej kohësh përflitej për një romancë dashurie ku modelja postonte dhe foto në Instastory krah tij gjatë pushimeve.

Modelja e ka pohuar vetë se do të fejohej në ditën e lindjes së saj me datë 10 tetor por duket se gjërat mës tyre kanë përfunduar para se të festonte ditëlindjen.

Ende nuk është bërë e ditur arsyeja përse çifti e ka marrë një vendim të tillë, por këtë e tregon dhe veprimi i modeles në rrjetet sociale pasi nuk e ndjek më reperin.

Le të kujtojmë se Besa Istrefi është shumë e njohur dhe një nga vajzat e para shqiptare që realizon më së shumti foto nudo.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

Kendall Jenner zgjedh “nënën më të keqe” në familje/ Modelja bën renditjen

Publikuar

-

Nga

Kendall Jenner është një nga vajzat më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo është renditur në top 20 e personave më të ndjekur në Instagram për vitin 2019. Pas pushimeve të nxehta Kendall është bërë pjesë e një interviste nga Harry Styles në emisionin The late shoë ëith James Corden. Ajo është përballur me pyetjet […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Pa filtra dhe pa make up”/ Ylli i “Shtëpiake të dëshpëruara” tregon format e saj perfekte

Publikuar

-

Nga

Teri Hatcher i ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur teksa ka treguar fizikun e saj mbresëlënës. Ylli i “Shtëpiake të dëshpëruara”, 55 vjeç është shfaqur në super formë teksa tregon muskujt me bikini. Teri e ka publikuar foton në rrjetet sociale dhe tregon se kjo foto nuk ka nevojë as për filëtr as […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

Nga Kim Kardashian tek Jennifer Lopez/ Gratë më seksi të showbizit që guxuan të shfaqeshin në publik pa tualet

Publikuar

-

Nga

2019 ishte viti i bukuirsë natyrale. Nuk ka të bëjë vetëm me mospërdorimit të make up por me atë që shumë personazhe të famshme vendosën të shfaqeshin në publik pa asnjë filtër. Një nga yjet botërore siç është Kim Kardashian, tregoi me anë të një video në Instagram fytyrën e saj pas asnjë lloj ndërhyrje […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“As nuk e kemi ëndërruar”/ Vesa Luma tregon për jetën në Zelandën e Re

Publikuar

-

Nga

Çifti i showbizit shqiptar Vesa Luma dhe Big Basta prej vitesh janë zhvendosur për të jetuar në Zelandën e re së bashku me djalin e tyre Lian. Ajo ka treguar se është mjaft e lumtur në vendin ku po jeton tani edhe pse bën një jetë të thjeshtë. Të gjitha ato që i kanë munguar […]

LEXO TE PLOTE