Connect with Us

“E ka vizatuar Zoti avash avash”/ Deputeti takon Luana Vjollcën

Showbizz

“E ka vizatuar Zoti avash avash”/ Deputeti takon Luana Vjollcën

Publikuar

-

Luana Vjollca është një nga vajzat më të komentuara dhe seksi të ekranit. Ajo ka fituar zemrat e shumë fansave por edhe personazheve publikë.

Të gjitha ata që e njohin kanë fjalët më të mira për të. Një ndër ta është dhe deputeti Milaim Zeka i cili gjithnjë e ka vlerësuar Luana Vjollcën dhe ka një vlerësim shumë të madh për të.

Milaim zeka ka publikuar së fundi një foto ku shfaqet me moderatoren dhe krahas saj shkruan:

“Vetëm Zoti ka ditë me falë kaq të mençme dhe të bukur”. Kjo nuk është hera e parë që Milaimi flet kaq gjëra të bukura për Luanën pasi dhe kur ka qenë i ftuar në emisionin Mirage ai është shprehur shumë pozitivisht për moderatoren.

“Luana Vjollca për mua është një yll, është njeri super pozitiv dhe rrallë gjen kombinim aq të mirë që të jesh edhe e bukur, edhe e mençur. Gjithçka e ka perfekte. Zoti e ka vizatuar avash avash Luanën”, është shprehur ai.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: