Connect with Us

“Kam katër që i dua shumë”/ Këngëtarja shqiptare zbulon vajzat e famshme me të cilat do të bënte një klip të nxehtë

Showbizz

“Kam katër që i dua shumë”/ Këngëtarja shqiptare zbulon vajzat e famshme me të cilat do të bënte një klip të nxehtë

Publikuar

-

Kënga Magjike 2019 ka startuar dhe këngëtarët e parë kanë prezantuar këngët e tyre me të cilat do të konkurrojnë.

Por siç u tha edhe më parë këtë herë Kënga Magjike ka sjellë ndryshime të mëdha dhe surpriza. Ndryshe nga edicionet e kaluara këtë herë Arditi ka vendosur që intervistat me këngëtarët “Big” të jenë paksa pikante.

E para që u përball me pyetjen pikante ishte këngëtarja Linda Halimi. Duke u nisur nga klipi i saj më i fundit me skena të nxehta mes saj dhe një vajze tjetër i është bërë pyetja se cilën nga vajzat shqiptare do të merrte në klip në vend të modeles.

Ajo ka thënë 4 emrat e vajzave më seksi të shoëbizit shqiptar.

“Unë i kam shumë xhan tre femra shqiptare që i dua shumë. Emina Çunmulaj, Vildane Zeneli, Altuna Sejdiu dhe Nora Istrefi, u bënë katër”, ka thënë këngëtarja e cila ka një vlerësim maksimal për vajzat.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: