Connect with Us

“Na nxori në aeroportin e Rinasit”/ Pas tërmetit, Bes Kallaku “ngacmon” bashkëshorten e tij

Kryesore Show Biz

“Na nxori në aeroportin e Rinasit”/ Pas tërmetit, Bes Kallaku “ngacmon” bashkëshorten e tij

Publikuar

-

Mbrëmja e djeshme ka qënë një natë “terrori”, dhe pothuajse të gjithë njerëzit në Tiranë dolën menjëherë jashtë pas tërmetit të fuqishëm që ra në orën 22:00.

Në mes të njerëzve ishte edhe aktori i humorit, Bes Kallaku i cili me një status me pak nota humori,  nuk la pa bërë një krahasim për mbrëmjen e djeshme.

“Më shumë njerëz kam parë sonte rrugëve , se sa për Vit të Ri”,- shkruan Bes Kallaku në profilin e tij në rrjete sociale, ndërsa vijon në komente: “Unë kam dal për vete për atë punë”.

Ndërsa nuk ka munguar një koment i Arbana Osmanit që ‘e ngacmon’ për Xhensila Myrtezajn: “Xheni s’besoj të ketë dalë sonte”.

Por, më epik ka qenë përgjigjia e Bes Kallakut që e tregon me një fjali panikun e Xhensilës: “Joooooo ajo për kshu rastesh e mba veten shumë. Na ka nxjerrë në aeroport të Rinasit mrena në pist, si vendi që s’ka ndërtime përreth”.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: