Connect with Us

Nëna e saj e shiti për 500 dollarë/ Aktorja e famshme bën rrëfimin tronditës

Showbizz

Nëna e saj e shiti për 500 dollarë/ Aktorja e famshme bën rrëfimin tronditës

Publikuar

-

“Shpresoj të mos ketë qenë ajo që më shiti”, janë fjalët e aktores së famshme Demi Moore e cila i ka tronditur të gjithë me rrëfimin e saj.

Ajo ka treguar një nga historitë më të dhimbshme të jetës së saj. Demi rrëfen se si ishte përdhunuar në moshën 15 vjeçare nga një burrë i alkoolizuar për vetëm 500 dollarë.

Të gjitha detajet Moore i ka dhënë në një ntevistë për Diane Saëyer ku ka folur për librin e sha më të ri “Inside Out”, në emisionin “Good Morning America”.

Akotrja 56 vjeçare rrëfen më tej se pas disa vitesh transferime në të gjithë vendin, nëna e saj Virginia King filloi ta merrte atë me vete në bare në mënyrë që ato së bashku të tërhiqnin vëmendjen e burrave.Teksa kthehej në shtëpinë e saj kishte gjetur një burrë të moshuar brenda shtëpisë i cili pasi e ka përdhunuar e ka pyetur: Si ndihesh kur shkon për 500 dollarë?

“Ishte përdhunim dhe një tradhti shkatërrimtare”, shkroi ajo në libër. Megjithatë aktorja shpreson me gjithë zemër që të mos ketë qenë nëna e saj ajo që e ka shitur edhe pse ajo mbetet fajtorja e vetme.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Dasmë në horizont!/ Rudina Dembacaj tregon planet për lidhjen me Mark Frrokun: Do bëj fëmijë

Publikuar

-

Nga

Aktorja Rudina Dembacaj ka folur për planet e ardhshme lidhur me marrëdhënien e saj me ish deputetin Mark Frroku. Rudina e ka pranuar publikisht se është e dashuruar kokë e këmbë me Markun dhe  së shpejti do të ketë një dasmë. Gjithashtu ajo nuk ka nguruar të thotë se e ka në plan të bëjë […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ndarja e bujshme me bashkëshortin/ Rudina Dembacaj flet “gjerë e gjatë” publikisht

Publikuar

-

Nga

Aktorja e humorit ka folur për ngjarjen që u bë kryefjala e mediave rozë, ndarja nga ish bashkëshorti i saj Aleksandri. Rudina ka treguar për herë të parë detajet e ndarjes nga ish bashkëshorti dhe si e ka përjetuar. Asnjë ndarje s’është e lehtë krijuam një familje me shumë ëndrra. Fati qe i tillë. Nuk […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Mu desh të ulja kokën në aeroport/ Rudina Dembacaj tregon detaje nga lidhja e saj me ish deputetin: Isha single…

Publikuar

-

Nga

Rudina Dembacaj ka ndarë me publikun detajet e lidhjes me ish deputetin Mark Frroku një nga lajmet më të bujshme. Ajo ka rrëfyer detajet e lidhjes së saj dhe si vendosi ta ndante me të gjithë. “Unë dhe Marku udhëtuam jashtë shtetit dhe e kapa veten duke ulur kokën në aeroport dhe nuk mund tia […]

LEXO TE PLOTE