Connect with Us

Nga shoqërimi në altar tek dedikimi i ëmbël/ Afrona Dika publikon momentet e veçanta të dasmës

Kryesore Show Biz

Nga shoqërimi në altar tek dedikimi i ëmbël/ Afrona Dika publikon momentet e veçanta të dasmës

Publikuar

-

Mbrëmja e djeshme ishte tepër e veçantë për këngëtarin e njohur shqiptar Blero Muharremi dhe partnerja e tij Afrona Dika, te cilet kurorëzuan me martesë dashurinë disavjeçare.

Ata i thanë “Po” njëri-tjetrit në një ceremoni madhështore, në një resort të njohur në zonën e Ranës së Hedhun në Shëngjin.

Afrona dhe Blero shkëlqyen krah njëri-tjetrit të veshur si nuse e dhëndër dhe momentet më të veçanta të dasmës, Afrona i ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj në Instagram.

“Ecja më emocionuese. Ecja drejt altarit. Baba dhe bijë.”- shkruan ajo krahas fotos.

Më pas, Afrona ka publikuar një tjetër foto ku shfaqet duke i dhuruar Bleros një puthje në buzë dhe sigurisht s’mund të mungonte një dedikim;

“Ndonjëherë, në mes të një jete të zakonshme, dashuria na jep një përrallë. Po, pranoj! Të dua për jetë.”- shkruan Afrona duke etiketuar Bleron.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: