Connect with Us

“Nuk do të mund ta rishkruaje sërish këtë dashuri”/ Keisi “ironizon” Stresin me këtë foto

Kryesore Show Biz

“Nuk do të mund ta rishkruaje sërish këtë dashuri”/ Keisi “ironizon” Stresin me këtë foto

Publikuar

-

Edhe pse ata janë ndarë prej disa kohësh, Stresi dhe Keisi ende përfliten në mediat rozë.

Së fundmi, Keisi ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një foto të një seriali turk, i cili flet për një dashuri të ndaluar.

Ajo ka postuar një fragment nga seriali “Hercai”, ku aktorja kryesore i thotë personit të zemrës:

“Ti e njollose dashurinë tonë. Edhe po të doje nuk do të mund ta rishkruaje sërish këtë dashuri.”

Nuk mund të themi nëse ky është një mesazh i koduar për reperin, por fakti që ata kanë fshirë çdo foto të tyren bashkë në rrjetet sociale tregon se çdo gjë mes tyre ka marrë fund.

Madje së fundmi është mësuar se Keisi ka fshirë edhe unazën e martesës që mbante në gishtin e dorës së majtë.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: