Connect with Us

Vrasje të vogla/ Merve lidhet me Kerimin, ja ç’do ndodhë sot

Life Style

Vrasje të vogla/ Merve lidhet me Kerimin, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

Të gjithë në Sarmashëk mësojnë lidhjen e Merves me Kerimin. Burxhu habitet nga ky lajm dhe mëson se Oja e Pelin e dinin. Gjykata ia jep Serhanit kujdestarinë e Milës. Komisari gjen një detaj nga vrasja e Arzus. Merve qan kur përcjell Milën. Serhan vendos mos t’ja marrë Milën Merves. Serhanin e ka bindur Oja. Merve dhe Serhan i japin fund armiqësisë mes tyre. Merve refuzon që të bashkohet me Kerimin. Shebnem i gjen bashkë Merven me Kerimin. Ata e sigurojnë që nuk janë të dashuruar. Tajlan i tregon Emres se Pelin e tradhëton. Emre përpiqet të përdorë Kerimin për të hequr qafe Tajlanin.

Tajlan dyshon se Pelin e tradhëton me Emren. Shebnem darkon me Kerimin dhe bën xheloze Merven. Merve i dërgon Kerimit makinën e kuqe. Kerim lë Shebnemin dhe bashkohet me Merven. Mehmet, Pelin dhe Tajlan marrin një lajm të gëzuar. Merve shpërngulet të jetojë me Kerimin. Serhan i dhuron unazë Ojas. Merve i tregon Kerimit se dyshon që Arzun e ka vrarë Burxhu. Tajlan tenton të vrasë Emren. Burxhu shpëton Emren nga duart e Tajlanit.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Life Style

Babai i vendos një kusht Asusë për Ojkyn, ja ç’do ndodhë sot në “Bija ime”

Publikuar

-

Nga

Ojky pëson sërish një paralizë të dorës. Ajo nuk arrin dot të lëvizë dorën teksa është ngritur në mësim dhe kërkon leje. Ojky fshihet në tualet dhe i jep forca vetes. Mësuesja bëhet merak për Ojkynë. Ojky e gënjen mësuesen dhe nuk i tregon që është sëmurë. Xhemal përpiqet të bindë Asunë të flasë me […]

LEXO TE PLOTE
" "

Life Style

Dashuria dhe Financat/ Horoskopi për ditën e sotme sipas astrologes së famshme Susan Miller

Publikuar

-

Nga

Dashi Dielli është në sektorin e financave të njerëzve të tjerë, kështu që mbani sytë hapur për të ardhura nga burimet e jashtme, siç janë grantet, huatë ose ndihma financiare. Demi Teksa Dielli shkëlqen duke iu bashkuar Venusit në Akrep , të gjithë parnterët tuaj një e nga një do të qëndrojnë për të përfituar […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

Tre karakteristika për çdo shenjë të horoskopit/ Zbuloni cilat janë defektet dhe cilësitë tuaja

Publikuar

-

Nga

Dashi 1-Në jetë gjithmonë bëni atë që dëshironi pa u kujdesur shumë për mendimin e atyre që janë përreth jush 2-Thoni atë që mendoni dhe veproni në përputhje me rrethanat. 3-Nga impulsiviteti, që jeni, shpesh veproni pa menduar, duke rrezikuar të gjendeni në situata më të mëdha se ato që mund të përballoni. Demi 1-gjëja […]

LEXO TE PLOTE