Connect with Us

Vrasje të vogla/ Merve lidhet me Kerimin, ja ç’do ndodhë sot

Life Style

Vrasje të vogla/ Merve lidhet me Kerimin, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

Të gjithë në Sarmashëk mësojnë lidhjen e Merves me Kerimin. Burxhu habitet nga ky lajm dhe mëson se Oja e Pelin e dinin. Gjykata ia jep Serhanit kujdestarinë e Milës. Komisari gjen një detaj nga vrasja e Arzus. Merve qan kur përcjell Milën. Serhan vendos mos t’ja marrë Milën Merves. Serhanin e ka bindur Oja. Merve dhe Serhan i japin fund armiqësisë mes tyre. Merve refuzon që të bashkohet me Kerimin. Shebnem i gjen bashkë Merven me Kerimin. Ata e sigurojnë që nuk janë të dashuruar. Tajlan i tregon Emres se Pelin e tradhëton. Emre përpiqet të përdorë Kerimin për të hequr qafe Tajlanin.

Tajlan dyshon se Pelin e tradhëton me Emren. Shebnem darkon me Kerimin dhe bën xheloze Merven. Merve i dërgon Kerimit makinën e kuqe. Kerim lë Shebnemin dhe bashkohet me Merven. Mehmet, Pelin dhe Tajlan marrin një lajm të gëzuar. Merve shpërngulet të jetojë me Kerimin. Serhan i dhuron unazë Ojas. Merve i tregon Kerimit se dyshon që Arzun e ka vrarë Burxhu. Tajlan tenton të vrasë Emren. Burxhu shpëton Emren nga duart e Tajlanit.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

E thonë psikologët/ 8 mitet për një martesë të lumtur që nuk duhet t’i injoroni

Publikuar

-

Nga

Shoqërisë sonë i është dashur të krijojë rregulla për mënyrën se si të kemi një martesë të lumtur. Disa psikologë tregojnë se në kemi krijuar kaq shumë mite të cilat realisht kanë ndikuar në balancimin e marrëdhënieve. Në këtë artikull ju do të mësoni disa prek këtyre miteve dhe me shumë mundësi do të keni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Në kërkim të perfeksionit/ Si ndikojnë rrjetet sociale në shëndetin mendor

Publikuar

-

Nga

Një bel të hollë, këmbë të gjata, sy të mëdhenj, rrjetet sociale presionojnë përdoruesit që të japin më të mirën dhe të duken sa më bukur në foto. Dhe për këtë arsye ka shumë aplikacione të cilat iu vijnë në ndihmë për të arritur prefeksionin në foto. Por në realitet këto aktivitete mund të fshehin […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nuk bëni dush çdo ditë/ 10 mënyra si të shmangni aromën e keqe

Publikuar

-

Nga

Të bërit dush është shumë e rëndësishme pasi mbrojmë trupin tonë nga sëmundjet dhe mikrobet si dhe e mbajmë të pastër. Por ka momente që ju qëllon që nuk keni kohë të bëni dush ose përshembull kur udhëtoni. Kur kjo ndodh është mirë që të mbani disa produkte që do t’iu ndihmojnë për të ndalur […]

LEXO TE PLOTE