Connect with Us

27 vite më e re/ DJ i famshëm ndërkombëtar martohet në fshehtësi me modelen seksi

Showbizz

27 vite më e re/ DJ i famshëm ndërkombëtar martohet në fshehtësi me modelen seksi

Publikuar

-

Mbrëmjen e së shtunës, Dj i njohur Tiesto është martuar dhe dasma ka qenë super private.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Dj nëpërmjet një postimi në Instagram. Ai ka zbuluar se ceremonia e dasmës është zhvilluar në një shkretëtirë në Utah dhe fotot janë të mahnitshme.

Modelja 23-vjeçare ka zgjedhur që në ditën e madhe të ketë një look të thjeshtë dhe fustani i ngushtë i nxjerr në pah linjat e saj perfekte.

Tiesto dhe Annika Backes u fejuan vitin e kaluar në Maldive dhe historia e tyre e dashurisë ka lindur në vitin 2015.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: