Connect with Us

Aktori seksi që tërhoqi vëmendjen e femrave/ Sarp ndryshon pamjen dhe i “shokon” të gjithë

Showbizz

Aktori seksi që tërhoqi vëmendjen e femrave/ Sarp ndryshon pamjen dhe i “shokon” të gjithë

Publikuar

-

Çagatay Ulusoy, aktori i njohur turk u bë i njohur në Shqipëri me rolin e tij si “Sarp” në telenovelat turke dhe  numëron një numër të madh fansash sidomos ato femra.

Ditën e djeshme aktori festoi ditëlindjen dhe mbushi plot 29 vjeç. Sarp ka postuar një foto në profilin e tij të Instagramit, duke i prezantuar fansat me look-un e tij të ri.

Aktori është qethur zero duke i lënë të gjithë gojëhapur. Sarp njihet si një ndër aktorët më simpatikë i cili po cmend vajzat anë e mbanë botës dhe look-u i tij i ri nuk ka bërë që ata të ndryshojnë mendim, përkundrazi fansat nuk kanë hezituar ta urojnë për ditëlindje me një numër të shumtë komentesh e me fjalë nga më të bukurat.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: