Connect with Us

“I martuar dhe me fëmijë”/ Motra e këngëtares shqiptare tronditet nga mesazhi i papritur i fanses

Showbizz

“I martuar dhe me fëmijë”/ Motra e këngëtares shqiptare tronditet nga mesazhi i papritur i fanses

Publikuar

-

Motra e këngëtares shqiptare Enca, Uindi ka filluar të postojë shumë shpesh në faqen e saj të Youtube këshilla dhe pamje nga udhëtimet e saj.

Së fundmi, në videon e rradhës mesazhet që i kanë ardhur, ku njerëzit qanin ‘hallet’ me të, Uindi i ka ndarë me shikuesit në Youtube. Mesazhi që i shokoi të gjithë dhe Uindin gjithashtu, ishte ai i dërguar nga një vajzë e cila shkruante se është në një lidhje me një burrë të martuar.

Vajza shkruante se e kishte marrë vesh vetëm pas 1 viti që partneri i saj ishte i martuar dhe kishte fëmijë. Ai i kishte thënë se nuk e do bashkëshorten. Madje personi në fjalë kishte postuar në rrjete sociale foto me të dashurën dhe e kishte prezantuar me babain dhe vëllain.

“Unë personalisht nuk do merresha kurrë me një burrë të martuar sepse nuk kam qejf të ndaj dikë me të tjerët, çfarë është e imja, është e imja”, u shpreh Uindi dhe fanses iu përgjigj: “Mua çfarë nuk më pëlqen është fakti që ky ty nuk ta ka thënë që është i martuar.

Duhet ta kishte thënë që në fillim. Po të isha në vendin tënd normal nuk do më vinte mirë, por nëse do doja shumë që të funksiononte, do flisja me të, do e pyesja çfarë marrëdhënie ka me gruan, a e di ajo që jeni bashkë, sepse mund të jetë rasti kur gruaja dhe burri janë dakort të kenë jetët e tyre individuale, por qëndrojnë bashkë për arsye të jashtme si biznesi, familja tituj, imazhi publik etj. Kërkoji fakte që ai ka folur me të dhe ajo e di për ty”.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: