Connect with Us

“Ndryshime drastike”/ Astrologia Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Showbizz

“Ndryshime drastike”/ Astrologia Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Publikuar

-

Dashi
Nje fryme me bashkepunuese çlirohet sot dhe dilni nga rremuja, ankthi dhe detyrimet e se perditeshmes. Nje pune duhet te perparoj.

Demi
Dashuria dhe ekuilibri do ju vij ne nje ambjent pune. Aty do ndjeheni te vleresuar dhe te qete psikologjikisht. Do merrni rritje page.

Binjaket
Tashme do jeni me bashkepunues dhe duke dashur patjeter nje partner ne krahe apo per te flirtuar. Perpiquni te gjeni njeriun e duhur.

Gaforrja
Pretendohen disa ndryshime Karmike ne jeten tuaj. Ndryshime ne karriere apo ne vendbanim apo vendndodhje Ka ngjarje qe nuk i ndryshoni dot.

Luani
Per ju fillon nje periudhe me premtuese dhe dalje nga disa bllokime ligjore apo shendetesore. Filloni te komunikoni dhe te udhetoni

Virgjeresha
Tashme vemendja juaj do drejtohet ne çeshtjet e drejteperdrejta ekonomike dhe ne çlirimin e forcave per te marre ate qe ju takon

Peshorja
Merkuri, Dielli dhe Aferdita ne Shenjen tuaj do sjellin me shume permiresim ne jeten personale, ne komunikim dhe renie ne sy

Akrepi
Per ju jeta fillon me me shume qetesi shpirterore dhe me shume angazhim per shendetin tuaj psikologjik e fizik. Lidhje dhe marredhenie te fshehta ju presin

Shigjetari
Me shume fat dhe ndikimie pozitive vijne nga Jupiteri dhe Peshorja kete periudhe per ju. Do merreni me jeten sociale dhe me qellimet tuaja

Bricjapi
Tashme ka ardhur momenti te bini me shume ne sy dhe mundesisht te merreni me karrieren dhe takime te rendesishme ne planin personal

Ujori
Kontaktet me boten e jashtme dhe me çeshtje studimore apo kualifikime do jene te rendesishme dhe me te lehta per ju. Do beni perparime ne çeshtje ligjore

Peshqit
Ka ardhur momenti te qartesoni ndjenjat dhe te ekuilibroni veten shpirterishit ne nje marredhenie qe ju ka lodhur. Merruni me çeshtjet ekonomike gjithashtu.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTOT-Ylli i televizionit tejkalon kufijtë e imagjinatës/ Pozon e zhveshur brenda në vaskë

Publikuar

-

Nga

Lauren Goodger tashmë është e njohur për fotot e saj provokative si dhe për format e saj gjigante. Lauren ka ndezur imagjinatën e meshkujve teksa mbrëmjen e kaluar ka publikuar disa foto ku shfaqet nudo brenda një vaske. Ylli i realityshowt Towie, 33 vjeçare i ka kaluar kufijtë e imagjinatës dhe ka dhuruar këto pamje […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Anulimi i klipit/ Plas keq mes Getinjos, Bleros dhe Labit

Publikuar

-

Nga

Këngëtari Labinot Tahiri , mbrëmjen e kaluar bëri një deklaratë të papritur rreth një klipi që nuk u realizua vite më parë. Gjatë intervistës Labi u shpreh se disa vite më parë, kur ka bashkëpunuar me Getinjon dhe Blero Muharremin për një projekt, ky i fundit kishte kërkuar largimin e reperit nga bashkëpunimi. Bëhet fjalë […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ka dashur të mashtrojë kompaninë”/ Përfaqësuesja e On Records nxjerr zbuluar Rina Balajn

Publikuar

-

Nga

Para pak muajsh reperja Rina Balaj u shpreh se do të tërhiqej nga muzika për shkak të disa problemeve personale. Menaxheri i saj u shpreh se Rina kishte vendosur të bënte pauzë në muzikë deri në momentin që reperja shkëputi marrëdhëniet me komapninë. E ftuar në emisionin Ëhy Not, përfaqësuesja e On records Edona Gashi […]

LEXO TE PLOTE