Connect with Us

Ngjyra rozë dhe syze dielli me ngjyra/ Tendencat e modës, çfarë ndodhi këtë javë në rrugët e Milanos

Fashion

Ngjyra rozë dhe syze dielli me ngjyra/ Tendencat e modës, çfarë ndodhi këtë javë në rrugët e Milanos

Publikuar

-

Rrugët e Milanos këtë javë kanë qënë të mbushura me fashionistat të cilat kanë sjellë tendencat më të reja të modës.

Më e rëndësishmja deri tani ka qenë ngjyra rozë e veshur me shumë stil dhe e kombinuar shumë mirë nga influencueset.

Më sipër mund t’i shihni këto trende ilustruar me foto dhe do të frymëzoheni shumë për look-un tuaj të radhës.

1.Ngjyra bazë: Roza!

2.Printi i luleve gjithandej!

3.Çanta Fendi kryeson!

4.Kostumet, mundësisht me ngjyra të ndezura!

5.Xhepat janë detaji më i mirë!

6.E veshur me ngjyra neutrale nga koka te këmbët

7.Syzet e diellit me ngjyra!

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Fashion

Vajzat e showbizit që çmendën meshkujt këtë javë/ Njihuni me bukuroshet e “pamëshirëshme” të Instagramit

Publikuar

-

Nga

Rrjeti gjigand social Instagram, tashmë është bërë mjeti kryesor i teknologjisë ku të famshmet e shfrytëzojnë për të qëndruar vazhdimisht në qendër të vëmendjes. Kjo javë ka qenë tepër e “nxehtë”, dhe Instagrami ka qenë i mbushur me foto seksi dhe joshëse nga modelet e njohura. Plot të famshme publikuan fotografi provokuese, të cilat morën […]

LEXO TE PLOTE
" "

Fashion

Bukuri përrallore/ 20 fotografitë e ikonave më të famshme të viteve ‘60

Publikuar

-

Nga

Vitet gjashtëdhjetë ishte një kohë kur vajzat e reja kishin një stil shumë ndryshe nga ai i ditëve të sotme. Ju pëlqenin ngjyrat dhe nuk kishin frikë të tregonin veten ashtu siç ato dëshironin. Brigght Side rikthen në kohë disa nga ikonat e bukurisë që ishin frymëzim për shumë gra e vajza dhe bën një […]

LEXO TE PLOTE
" "

Fashion

Tendencat e modës/ Stilistja e famshme tregon kombinimet më perfekte

Publikuar

-

Nga

Asgjë nuk ndryshon aq shpesh sa moda dhe trendet. Njerëzit dëshpërimisht mundohen t’i përqafojnë menjëherë. stilistët që kanë njohuritë më të azhurnuara të modës dhe disa prej tyre (për fat të mirë për ne) janë të gatshëm të ndajnë atë që dinë në internet. Alexandra Gazinskaya, një stiliste nga Krasnoyarsk, ka më shumë se 50,000 […]

LEXO TE PLOTE
" "

Fashion

Tendencat e fundit të modës/ Vajzat më të famshme tregojnë si duhet të visheni këtë sezon

Publikuar

-

Nga

Personat e parë që përqafojnë tendencat e fundit të modës janë personazhet e famshme. Duke qenë se frekuentojnë shfaqje të ndryshme të modës dhe shumica prej tyre kanë stilistë personal, shpesh na tregojnë kombinimet më perfekte që duhet të jenë pjesë e përditshmërisë. Për tu dukur sa më në formë dhe elegant ne poi u […]

LEXO TE PLOTE