Connect with Us

Ngjyra rozë dhe syze dielli me ngjyra/ Tendencat e modës, çfarë ndodhi këtë javë në rrugët e Milanos

Fashion

Ngjyra rozë dhe syze dielli me ngjyra/ Tendencat e modës, çfarë ndodhi këtë javë në rrugët e Milanos

Publikuar

-

Rrugët e Milanos këtë javë kanë qënë të mbushura me fashionistat të cilat kanë sjellë tendencat më të reja të modës.

Më e rëndësishmja deri tani ka qenë ngjyra rozë e veshur me shumë stil dhe e kombinuar shumë mirë nga influencueset.

Më sipër mund t’i shihni këto trende ilustruar me foto dhe do të frymëzoheni shumë për look-un tuaj të radhës.

1.Ngjyra bazë: Roza!

2.Printi i luleve gjithandej!

3.Çanta Fendi kryeson!

4.Kostumet, mundësisht me ngjyra të ndezura!

5.Xhepat janë detaji më i mirë!

6.E veshur me ngjyra neutrale nga koka te këmbët

7.Syzet e diellit me ngjyra!

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

FOTOT- Modelja e famshme nuk ndalet/ Shfaqet më seksi se kurrë me bikini

Publikuar

-

Nga

Modelja e famshme Emily Ratajkowksi ka ndezur rrjetin teksa ka pozuar me rroba banjo duke treguar edhe një herë linjat e saj perfekte. Modelja ka publikuar këtë veshje që është pjesë e koleksionit më të ri të saj dhe duket tejet seksi teksa i reklamon ato. Bukuroshja duket se ka gati linjën e saj të […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Sfida më e re që po “pushton” Instagramin/ Si të ktheni jastëkun në fustan

Publikuar

-

Nga

Personazhet e njohur dhe kryesisht bloggeret kanë realizuar sfidën më të fundit të ‘Instagram-it’. Angelina Kotorri, Sarah Berisha janë disa nga bloggeret që e “përqafuan” menjëherë këtë sfidë. Të “veshësh” jastëkun e gjumit me një rrip në mes dhe çantën në krahë, është trendi më i fundit në rrjetet sociale. Me jastëkët shumëngjyrësh, gotat e […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Ideali i bukurisë po ndryshon në vitin 2020/ Kopertinat e revistave të njohura e vërtetojnë këtë

Publikuar

-

Nga

Edicioni i shkurtit i  revistës Glamour u publikua me 11 kopertina. Gratë që më parë as nuk mund të ëndërronin të futeshin në kopertinën e parë të një reviste të modës disa vjet më parë, u bënë fytyrat e reja të  Glamour. Dhe guximi i tyre, tiparet unike dhe bukuria jo-moderne tani po pushtojnë rrjetet […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: