Connect with Us

“Preferoj të mos jem shtatzënë”/ Komentuesit i “sulen” Lori Hoxhës pas kësaj deklarate

Showbizz

“Preferoj të mos jem shtatzënë”/ Komentuesit i “sulen” Lori Hoxhës pas kësaj deklarate

Publikuar

-

Mbrëmjen e së dielës trashëgimtarja e Top Channel Lori Hoxha, festoi bashkë me motrën e saj në një drekë fantastike babyshower-i që u organizua për bebushin që po vjen.

Sara publikoi ditën e sotme disa foto nga festa, mes të cilave edhe një me motrën e saj Lori. Kjo e fundit gjithashtu publikoi disa foto nga babyshower-i, vetëm se me një përshkrim që i bëri ndjekësit e saj ta korrigjojnë.

“Gjëja që preferoj më shumë te vetja është që nuk jam shtatzënë”, shprehej Lori duke “harruar” kështu sesi do të ndihej Sara apo çdo femër tjetër që është në pritje të ëmbël.

Një ndjekëse i shkruante Lorit se të jesh shtatzënë është gjëja më e bukur që mund t’i ndodhë një femre.

Nuk vonoi shumë dhe Lori e fshiu statusin bashkë me fotot e saj por arsyeja nuk dihet ende.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: