Connect with Us

Vrasje të vogla/ Burxhu arrestohet në mes të dasmës, ja ç’do ndodhë sot

Life Style

Vrasje të vogla/ Burxhu arrestohet në mes të dasmës, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

Merve nis jetën e re me Kerimin. Serhan surprizon Ojan me një unazë. Merve dyshon që Arzun e ka vrarë Burxhu. Tajlan tenton të vrasë Emren. Burxhu shpëton Emren nga duart e Tajlanit. Kerim kërkon të hakmerret ndaj Tajlanit dhe tenton ta vrasë. Në momentet e fundit Kerim vendos ta lërë të jetojë dhe e kërcënon se një ditë do ta vrasë. Pelin dëgjon ulërimat e Tajlanit dhe i shkon në ndihmë.

Tajlan refuzon ndihmën e Pelinit duke e akuzuar se e tradhëton me Emren. Pelin i tregon të shkuarën dhe i betohet se ajo ka dashur vetëm atë. Tajlan dhe Pelin bashkohen. Gratë e Sarmashëkut mblidhen për të vendosur nëse do shkojnë apo jo në dasmën e Burxhus. Shebnem e dehur shkon në shtëpinë e Ojas dhe tenton të rrëmbejë Denizin. Dado merr Ojan në telefon dhe i tregon. Oja lë dasmën e Burxhus dhe shkon në shtëpi me nxitim.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Life Style

Babai i vendos një kusht Asusë për Ojkyn, ja ç’do ndodhë sot në “Bija ime”

Publikuar

-

Nga

Ojky pëson sërish një paralizë të dorës. Ajo nuk arrin dot të lëvizë dorën teksa është ngritur në mësim dhe kërkon leje. Ojky fshihet në tualet dhe i jep forca vetes. Mësuesja bëhet merak për Ojkynë. Ojky e gënjen mësuesen dhe nuk i tregon që është sëmurë. Xhemal përpiqet të bindë Asunë të flasë me […]

LEXO TE PLOTE
" "

Life Style

Dashuria dhe Financat/ Horoskopi për ditën e sotme sipas astrologes së famshme Susan Miller

Publikuar

-

Nga

Dashi Dielli është në sektorin e financave të njerëzve të tjerë, kështu që mbani sytë hapur për të ardhura nga burimet e jashtme, siç janë grantet, huatë ose ndihma financiare. Demi Teksa Dielli shkëlqen duke iu bashkuar Venusit në Akrep , të gjithë parnterët tuaj një e nga një do të qëndrojnë për të përfituar […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

Tre karakteristika për çdo shenjë të horoskopit/ Zbuloni cilat janë defektet dhe cilësitë tuaja

Publikuar

-

Nga

Dashi 1-Në jetë gjithmonë bëni atë që dëshironi pa u kujdesur shumë për mendimin e atyre që janë përreth jush 2-Thoni atë që mendoni dhe veproni në përputhje me rrethanat. 3-Nga impulsiviteti, që jeni, shpesh veproni pa menduar, duke rrezikuar të gjendeni në situata më të mëdha se ato që mund të përballoni. Demi 1-gjëja […]

LEXO TE PLOTE