Connect with Us

Vrasje të vogla/ Burxhu arrestohet në mes të dasmës, ja ç’do ndodhë sot

Life Style

Vrasje të vogla/ Burxhu arrestohet në mes të dasmës, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

Merve nis jetën e re me Kerimin. Serhan surprizon Ojan me një unazë. Merve dyshon që Arzun e ka vrarë Burxhu. Tajlan tenton të vrasë Emren. Burxhu shpëton Emren nga duart e Tajlanit. Kerim kërkon të hakmerret ndaj Tajlanit dhe tenton ta vrasë. Në momentet e fundit Kerim vendos ta lërë të jetojë dhe e kërcënon se një ditë do ta vrasë. Pelin dëgjon ulërimat e Tajlanit dhe i shkon në ndihmë.

Tajlan refuzon ndihmën e Pelinit duke e akuzuar se e tradhëton me Emren. Pelin i tregon të shkuarën dhe i betohet se ajo ka dashur vetëm atë. Tajlan dhe Pelin bashkohen. Gratë e Sarmashëkut mblidhen për të vendosur nëse do shkojnë apo jo në dasmën e Burxhus. Shebnem e dehur shkon në shtëpinë e Ojas dhe tenton të rrëmbejë Denizin. Dado merr Ojan në telefon dhe i tregon. Oja lë dasmën e Burxhus dhe shkon në shtëpi me nxitim.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

E thonë psikologët/ 8 mitet për një martesë të lumtur që nuk duhet t’i injoroni

Publikuar

-

Nga

Shoqërisë sonë i është dashur të krijojë rregulla për mënyrën se si të kemi një martesë të lumtur. Disa psikologë tregojnë se në kemi krijuar kaq shumë mite të cilat realisht kanë ndikuar në balancimin e marrëdhënieve. Në këtë artikull ju do të mësoni disa prek këtyre miteve dhe me shumë mundësi do të keni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Në kërkim të perfeksionit/ Si ndikojnë rrjetet sociale në shëndetin mendor

Publikuar

-

Nga

Një bel të hollë, këmbë të gjata, sy të mëdhenj, rrjetet sociale presionojnë përdoruesit që të japin më të mirën dhe të duken sa më bukur në foto. Dhe për këtë arsye ka shumë aplikacione të cilat iu vijnë në ndihmë për të arritur prefeksionin në foto. Por në realitet këto aktivitete mund të fshehin […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nuk bëni dush çdo ditë/ 10 mënyra si të shmangni aromën e keqe

Publikuar

-

Nga

Të bërit dush është shumë e rëndësishme pasi mbrojmë trupin tonë nga sëmundjet dhe mikrobet si dhe e mbajmë të pastër. Por ka momente që ju qëllon që nuk keni kohë të bëni dush ose përshembull kur udhëtoni. Kur kjo ndodh është mirë që të mbani disa produkte që do t’iu ndihmojnë për të ndalur […]

LEXO TE PLOTE