Connect with Us

“Ajo është 22 vjeç dhe do të më vrasë”/ Historia e tmerrshme e nënës që adoptoi vajzën “9 vjeçare”

Kuriozitete

“Ajo është 22 vjeç dhe do të më vrasë”/ Historia e tmerrshme e nënës që adoptoi vajzën “9 vjeçare”

Publikuar

-

Një histori e tmerrshme si në filmat horror. Kristine Barnett, një 45 vjeçare adoptoi një vajzë 9 vjeçare por tashmë e ka braktisur atë sepse sipas saj ajo ishte ‘një e sëmurë 22-vjeçare që kishte qëllime të keqija.’

Por tashmë ata përballen me një beteje ligjore pasi vajzën e adoptuar e lanë të vetme në apartamentin e tyre në Lafayette, Indiana, në vitin 2013 dhe ia mbathën për në Kanada. Në mbrojtje të tyre, çifti kanë thënë se Natalia, që supozohej të ishte 9-vjeçe, ishte në fakt një 22-vjeçare me probleme mendore që kishte tentuar disa herë t’u merrte jetën.

Barnett akuzohet se e ka braktisur vajzën e saj të adoptuar duke e lënë në fatin e saj edhe pse ajo është 91 cm dhe vuan nga një formë e rrallë e ‘dwarfismit’ që ia bën pothuajse të pamundur edhe ecjen.

Duke folur për Mail Online, Kristine tha:

“Ajo bënte deklarata dhe piktura ku shkruante se donte t’u merrte jetën anëtarëve të familjes, ti mbulonte me një batanije dhe t’i hidhte në kopsht.”

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Impulsivë dhe konkurrues/ Çfarë pret shenja e Dashit nga një marrëdhënie

Publikuar

-

Nga

Nëse jeni duke u takaur apo folur me një Dash atëherë ka disa gjëra që duhet t’i dini rreth kësaj shenje. Ata janë impulsivë dhe konkurrues dhe bëjnë gjithçka për të dalë fitues. Çfarë kërkon Dashi nga një marrëdhënie? Dashi është shenja e parë e horoskopit e cila ka guximin t’i hedhë benzinë zjarrit. Ata […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Njerëz të lumtur, jetë e gjatë/ Vendet me kujdesin më të mirë shëndetësor në botë

Publikuar

-

Nga

Vendet me kujdesin shëndetësor më të mirë në botë janë Singapori, Japonia, Zvicra, Koreja e Jugut dhe Norvegjia. Shikojmë se çfarë renditet tjetër mirë. Singapori është zbuluar si vendi me kujdesin më të mirë shëndetësor në botë sipas Institutit Legatum , një qendër mendimi në Mbretërinë e Bashkuar që synon të heqë njerëzit nga varfëria.Tani […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Prapavija e Mërkurit në astrologji/ Shenjat e horoskopit që preken në dashuri

Publikuar

-

Nga

Kur ndodh prapavija e Mërkurit në vitin 2020? Në vitin 2020, Mërkuri shkon në prapavijë tre herë: 17 Shkurt – 10 Mars (tek Peshqit dhe Ujori) 18 qershor – 12 korrik (në Gaforre dhe Luan) 14 tetor – 3 nëntor (në Peshore dhe Akrep) Por, si ndikon kjo astrologji në horoskopin tuaj të dashurisë? Gjatë […]

LEXO TE PLOTE