Connect with Us

“As në pushime nuk mu nda puna”/ Bashkëshorti i Jonida Vokshit “ankohet” në muajin e mjaltit

Showbizz

“As në pushime nuk mu nda puna”/ Bashkëshorti i Jonida Vokshit “ankohet” në muajin e mjaltit

Publikuar

-

Pak javë më parë moderatorja shqiptare Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi u martuan në një ceremoni të organizuar në Durrës e cila bëri bujë në mediat rozë. Tashmë ato kanë nisur muajin e mjaltit dhe nuk i kanë kursyer imazhet për ndjekësit në rrjetet sociale, ku tregojnë momentet e bukura që po kalojnë.

Në një video të fundit që ka publikuar Besniku, shfaqet vetëm Jonida duke bërë një zhytje si një profesioniste ndërkohë që bashkëshorti e filmon.

Ai shkruan me shaka se “as në pushim s’ju nda puna”, duke nënvizuar faktin se ende po merret me xhirime, vetëm se këtë herë është me parteneren e tij.

Destinacionin ende nuk e kanë bërë publik por duket se po i shijojnë në maksimum pushimet e para si burrë dhe grua.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: