Connect with Us

“Këtë sezon të ri do të martohem”/ Renato Mekolli i habit të gjithë, çfarë do të ndodhë në “Hell’s Kitchen”

Showbizz

“Këtë sezon të ri do të martohem”/ Renato Mekolli i habit të gjithë, çfarë do të ndodhë në “Hell’s Kitchen”

Publikuar

-

Së shpejti në ekranin e Top Channel do të nisë sezoni i dytë i “Hell’s Kitchen Albania”, dhe shefi i kuzhinës, Renato Mekolli, ka premtuar surpriza të mëdha.

Këtë sezon, krah tij do të jenë edhe Ani Alku dhe Albana Dulellari, si krah i djathtë i Renatos që do ta ndihmojnë në gjithçka.

Mirëpo duket se surprizat s’paskan të sosur, sepse së fundmi Renato ka zbuluar se do të martohet në emisionin e tij.

Renato ka pozuar para pasqyrës duke provuar kostumin e dhëndrit, ndërsa në një tjetër foto në profil shkruan:

“E vendosa,do martohem.Dhe ku më mirë se në emisionin tim,në Hell’s Kitchen Albania ❤️

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: