Connect with Us

Kjo foto do t’iu ëmbëlsojë mbrëmjen/ Alfio Rrotani zbulon barkun e rrumbullakosur të Fatmës në perëndimin e diellit

Showbizz

Kjo foto do t’iu ëmbëlsojë mbrëmjen/ Alfio Rrotani zbulon barkun e rrumbullakosur të Fatmës në perëndimin e diellit

Publikuar

-

Pas shumë lajmeve për një shtatzëni të mundshme të moderatores Fatma Methasani, shefi i kuzhinës dhe moderatorja kanë vendosur ta ndajnë lajmin e bukur me ndjekësit vetëm mbrëmjen e kaluar.

Nëpërmjet një fotoje të ndarë në instagram ku moderatorja mbante në duar ekon e bebit dhe shkrimi “Dad” në kapelën e Alfios vërtetuan se dyshja janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

E megjithatë na kishte munguar një foto e moderatores me barkun e rrumbullakosur por këtë kuriozitet na e ka shuar Alfio i cili nën perëndimin e diellit shfaqet duke puthur barkun e moderatores.

Ende nuk e kanë bërë të ditur gjininë e fëmijës së tyre por nga pamjet çifti duket më i lumtur se kurrë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Do të dalim me të brendshme nëse fitojmë”/ Çifti i showbizit bëjnë “premtimin pikant”

Publikuar

-

Nga

Dy këngëtarët e famshëm të hitit “Senorita”, Camila Cabello dhe Shawn Mendes janë nominuar për çmimin ‘Performanca më e mirë në grup’ në ceremoninë e ndarjes së çmimeve”Grammy Aawrds”. “Senorita” u kthye menjëherë në një hit të padiskutueshëm  dhe numëron miliona klikime në Youtube. Gjatë një interviste Camila ka premtuar se nëse do e fitojë […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Dasmë në horizont!/ Rudina Dembacaj tregon planet për lidhjen me Mark Frrokun: Do bëj fëmijë

Publikuar

-

Nga

Aktorja Rudina Dembacaj ka folur për planet e ardhshme lidhur me marrëdhënien e saj me ish deputetin Mark Frroku. Rudina e ka pranuar publikisht se është e dashuruar kokë e këmbë me Markun dhe  së shpejti do të ketë një dasmë. Gjithashtu ajo nuk ka nguruar të thotë se e ka në plan të bëjë […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ndarja e bujshme me bashkëshortin/ Rudina Dembacaj flet “gjerë e gjatë” publikisht

Publikuar

-

Nga

Aktorja e humorit ka folur për ngjarjen që u bë kryefjala e mediave rozë, ndarja nga ish bashkëshorti i saj Aleksandri. Rudina ka treguar për herë të parë detajet e ndarjes nga ish bashkëshorti dhe si e ka përjetuar. Asnjë ndarje s’është e lehtë krijuam një familje me shumë ëndrra. Fati qe i tillë. Nuk […]

LEXO TE PLOTE