Connect with Us

“Në djall trofetë, më ktheni Dr.Florin”/ I pushtuar nga dhimbja, këngëtari bën dedikimin prekës për artistin e ndjerë

Showbizz

“Në djall trofetë, më ktheni Dr.Florin”/ I pushtuar nga dhimbja, këngëtari bën dedikimin prekës për artistin e ndjerë

Publikuar

-

Tashmë kanë kaluar shumë vite që nga humbja e këngëtarit Dr Flori por për të afërmit e tij dhimbaj është edhe më e madhe.

Shpesh herë miku i tij më i mirë Landi Hysi e kujton me dhimbje dhe i përlot të gjithë me fjalët e tij për artistin e ndjerë.

Së fundi Landi ka shpërndarë në Instagramin e tij një foto të hershme ku shfaqet krah Dr.Flori dhe këngëtares Flaka Krelani dhe krahas fotos shkruan dedikimin e ndjerë.

“Në djall trofetë. Të gjitha! Më ktheni Dr.Florin!”, shkruan Landi dhe në fjalët e tij duket qartë dhimbja e madhe dhe malli që ndjen për mikun e tij të shtrenjtë.

Që nga momenti i ndarjes nga jeta të artistit, Landi ka qenë gjithmonë pranë familjes së tij dhe është kujdesur për dy fëmijët që Dr Flori la pas.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

Modelja bullgare nuk ndalet së provokuari/ 20 fotot më tunduese të Nikoleta Lozanova

Publikuar

-

Nga

Nikoleta Lozanova është një nga modelet më seksi bullgare. Modelja shpesh herë ndan foto provokative teksa tregon format e saj  perfekte. Nikoleta është mjaft aktive në rrjetet sociale ku tregon stilin e saj të jetesës dhe nuk ngurron të ekspozojë pikat e saj më të forta. CNA.al ka përzgjedhur 20 fotot më seksi të modeles […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Loredana merr çmimin e rëndësishëm/ Zbulon kujt ia dedikon suksesin

Publikuar

-

Nga

Loredana Zefi është një nga reperet më të pëlqyera nga publiku. Reperja ka korrur shumë suksese në karrierën e saj muzikore. Së fundi Loredana është vlerësuar me një çmim dhe me këtë rast ka publikuar në Instagram një foto ku shihet teksa mban në krah vajzën e saj Hana. Reperja ka treguar se të gjithë […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Ndjesë për theksin, doja të kuptohej që jam shqiptar”/ Alban Skënderaj nderohet nga Ambasada Italiane

Publikuar

-

Nga

Këngëtari shumë i dashur për publikun shqiptar Alban Skënderaj ka ndarë me ndjekësit e tij një lajm shumë të bukur e të rëndësishëm për të. Alban Skënderaj është nderuar nga Ambasada Italiane në Shqipëri si i pari Ambasador i gjuhës italiane në Shqipëri. “Faleminderit ambasadorit @albertocutillo dhe Ambasades Italiane ne Shqiperi e cila me nderoi […]

LEXO TE PLOTE