Connect with Us

“Nuk kam qenë kurrë i kënaqur me pamjen time”/ Kampioni i Formula 1 në “luftë” me luhatjet e peshës

Showbizz

“Nuk kam qenë kurrë i kënaqur me pamjen time”/ Kampioni i Formula 1 në “luftë” me luhatjet e peshës

Publikuar

-

Lewis Hamilton ka treguar se është në luftë të vazhdueshme me luhatjet e peshës së trupit dhe ka pranuar se nuk ka qenë kurrë 100 përqind i kënaqur me pamjen e tij.

Kampioni i Formula 1, ka ndarë në Instagramin e tij një foto ku tregon me shumë sinqeritet humbjen e besimit tek vetja.

Në një status shumë të gjatë kampioni shkruan:” Të qënit në formë është një nga shumë gjërat për të cilat ne luftojmë. Për një javë stërvitem dhe krijoj muskujt dhe një tjetër e lë duke humbur muskujt dhe shtoj dhjamin.

Mund ta them me shumë ndershmëri që kurrë nuk kam qenë 100 përqind i kënaqur me pamjen time të jashtme, dhe për këtë vazhdoj të punoj shumë.

Ka ditë që nuk mundem të bëj asgjë por ka ditë tjera që jam në përmirësim.

Dua vetëm të dini nëse doni të ndryshoni diçka në pamjen tuaj vetëm ju mund ta bëni. Shprehjen Je perfekt në mënyrën se si je vetëm ti mund ta ndryshosh”, ka shkruar Hamilton.

“Gjetja e një trajneri që t’iu udhëzojë se çfarë duhet të bëni për të arritur pamjen që dëshironi mund t’iu ndihmojë por gjithçka varet nga dëshira juaj për të arritur synimin tuaj.

Kjo është dhe arsyeja përse unë nuk kam një trajner. Kjo është kokëfortësia ime. Pra, këtu jam unë, papërsosmëritë dhe të gjitha të metat, por kam zgjedhur të vazhdoj të luftoj dhe të punoj për të qenë më i mirë”, vazhdoi ai më tej.

Marrë nga Daily Mail/ Përshtatur nga CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: