Connect with Us

Pa të brendshme dhe super provokative/ Modelja shqiptare “i nxjerr” të gjitha

Showbizz

Pa të brendshme dhe super provokative/ Modelja shqiptare “i nxjerr” të gjitha

Publikuar

-

Pa të brendshme dhe super provokative/ Modelja shqiptare “i nxjerr” të gjitha

Modelja dhe ish misi Agnesa Vuthaj është një nga vajzat më seksi dhe të ëmbla të ekranit. Prej kohësh ajo jeton jashtë ku dhe ka firmën e saj të çnatave me të cilën po korr shumë sukses.

Bukuroshja së fundi ka postuar disa foto ku ka lënë pa fjalë ndjekësit e saj. E veshur me një fustan me një të çarë të theksuar deri në pjesën e sipërme Agnesa i ka “vënë flakën” rrjetit.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Angelina Jolie e irrituar nga veprimi i Brad Pitt/ Aktori i ka ndaluar rreptësisht këtë gjë

Publikuar

-

Nga

Angelina Jolie dhe Brad Pitt janë komentuar shumë në mediat e huaja përsa i përket ndarjes së tyre të papritur. Edhe pse kanë kaluar tashmë 3 vite që nga ndarja e tyre, ata nuk kanë mundur të shkëputen nga njëri-tjetri për shkak të gjashtë fëmijëve të tyre. Sipas disa burimeve për “Us Ëeekly” kanë treguar […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Elvana Gjata zbulon këngën e saj të preferuar në “Këngën Magjike”/ Ja cila është më e mira sipas saj

Publikuar

-

Nga

Elvana Gjata është një nga këngëtaret më të suksesshme shqiptare dhe njihet për marrëdhënie shumë të mira me kolegët e saj. Këtë gjë e ka treguar dhe me këngëtaren Besa Kokëdhima, duke e mbështetur në rrugëtimin e saj në “Këngën Magjike.” Elvana ka zbuluar se kënga konkurruese e Besa Kokëdhimës është e preferuara e saj […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Jennifer Lopez tregon si u ngacmua seksualisht nga regjisori: “Donte të më prekte gjoksin”

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me famë botërore Jennifer Lopez ka treguar një nga eksperiencat më të këqija të saj. Gjatë një interviste për “The Hollywood Reporter” ajo ka rrëfyer se në njërin prej filmave ku ka luajtur është ngacmuar seksualisht nga regjisori. Lopez tregoi se që në takimin e parë me regjisorin, ai i kishte kërkuar këngëtares t’i […]

LEXO TE PLOTE