Connect with Us

Vrasje të vogla/ Oja dhe Serhan martohen, ja ç’do ndodhë në episodin e fundit

Life Style

Vrasje të vogla/ Oja dhe Serhan martohen, ja ç’do ndodhë në episodin e fundit

Publikuar

-

Oja lë dasmën e Burxhus dhe shkon në shtëpi. Ajo gjen Shebnemin pranë Denizit dhe nuk e lejon t’ja marrë djalin. Oja dhe Shebnem zihen me njëra-tjetrën. Shebnem tenton ta vrasë Ojan duke i lidhur një shall në fyt. Oja kujton moment në jetën e saj sikur të kishte ardhur fundi për të. Ajo nuk dorëzohet dhe në momentin e fundit e shtyn Shebnemin. Shebnem përplas kokën në tavolinë dhe humb jetën. Oja tronditet kur e gjen Shebnemin pa ndjenja. Komisari arreston Burxhun në mes të dasmës me akuzën se ka vrarë Arzun.

Burxhu nuk e pranon dhe i kërkon ndihmë Emres. Emre pranon të martohet me Burxhun edhe pasi merr vesh të vërtetën. Oja vetëdorëzohet në polici. Gjykata vendos që Oja të lirohet pasi vrasjen e kishte bërë për vetëmbrojtje. Oja dhe Serhan me Denizin dhe Milën shkojnë me pushime. Pelin dhe Tajlan jetojnë të lumtur. Mehmet vazhdon jetën me dy fëmijët e tij. Komisari lidhet me Derjan. Oja organizon dasmën dhe fton të gjithë lagjen. Merve shkon në dasmë e shoqëruar nga Kerimi. Oja dhe Serhan martohen me një fund të lumtur.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

E thonë psikologët/ 8 mitet për një martesë të lumtur që nuk duhet t’i injoroni

Publikuar

-

Nga

Shoqërisë sonë i është dashur të krijojë rregulla për mënyrën se si të kemi një martesë të lumtur. Disa psikologë tregojnë se në kemi krijuar kaq shumë mite të cilat realisht kanë ndikuar në balancimin e marrëdhënieve. Në këtë artikull ju do të mësoni disa prek këtyre miteve dhe me shumë mundësi do të keni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Në kërkim të perfeksionit/ Si ndikojnë rrjetet sociale në shëndetin mendor

Publikuar

-

Nga

Një bel të hollë, këmbë të gjata, sy të mëdhenj, rrjetet sociale presionojnë përdoruesit që të japin më të mirën dhe të duken sa më bukur në foto. Dhe për këtë arsye ka shumë aplikacione të cilat iu vijnë në ndihmë për të arritur prefeksionin në foto. Por në realitet këto aktivitete mund të fshehin […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nuk bëni dush çdo ditë/ 10 mënyra si të shmangni aromën e keqe

Publikuar

-

Nga

Të bërit dush është shumë e rëndësishme pasi mbrojmë trupin tonë nga sëmundjet dhe mikrobet si dhe e mbajmë të pastër. Por ka momente që ju qëllon që nuk keni kohë të bëni dush ose përshembull kur udhëtoni. Kur kjo ndodh është mirë që të mbani disa produkte që do t’iu ndihmojnë për të ndalur […]

LEXO TE PLOTE