Connect with Us

Vrasje të vogla/ Oja dhe Serhan martohen, ja ç’do ndodhë në episodin e fundit

Life Style

Vrasje të vogla/ Oja dhe Serhan martohen, ja ç’do ndodhë në episodin e fundit

Publikuar

-

Oja lë dasmën e Burxhus dhe shkon në shtëpi. Ajo gjen Shebnemin pranë Denizit dhe nuk e lejon t’ja marrë djalin. Oja dhe Shebnem zihen me njëra-tjetrën. Shebnem tenton ta vrasë Ojan duke i lidhur një shall në fyt. Oja kujton moment në jetën e saj sikur të kishte ardhur fundi për të. Ajo nuk dorëzohet dhe në momentin e fundit e shtyn Shebnemin. Shebnem përplas kokën në tavolinë dhe humb jetën. Oja tronditet kur e gjen Shebnemin pa ndjenja. Komisari arreston Burxhun në mes të dasmës me akuzën se ka vrarë Arzun.

Burxhu nuk e pranon dhe i kërkon ndihmë Emres. Emre pranon të martohet me Burxhun edhe pasi merr vesh të vërtetën. Oja vetëdorëzohet në polici. Gjykata vendos që Oja të lirohet pasi vrasjen e kishte bërë për vetëmbrojtje. Oja dhe Serhan me Denizin dhe Milën shkojnë me pushime. Pelin dhe Tajlan jetojnë të lumtur. Mehmet vazhdon jetën me dy fëmijët e tij. Komisari lidhet me Derjan. Oja organizon dasmën dhe fton të gjithë lagjen. Merve shkon në dasmë e shoqëruar nga Kerimi. Oja dhe Serhan martohen me një fund të lumtur.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Life Style

Dashuria dhe Financat/ Horoskopi për ditën e sotme sipas astrologes së famshme Susan Miller

Publikuar

-

Nga

Dashi Dielli është në sektorin e financave të njerëzve të tjerë, kështu që mbani sytë hapur për të ardhura nga burimet e jashtme, siç janë grantet, huatë ose ndihma financiare. Demi Teksa Dielli shkëlqen duke iu bashkuar Venusit në Akrep , të gjithë parnterët tuaj një e nga një do të qëndrojnë për të përfituar […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

Tre karakteristika për çdo shenjë të horoskopit/ Zbuloni cilat janë defektet dhe cilësitë tuaja

Publikuar

-

Nga

Dashi 1-Në jetë gjithmonë bëni atë që dëshironi pa u kujdesur shumë për mendimin e atyre që janë përreth jush 2-Thoni atë që mendoni dhe veproni në përputhje me rrethanat. 3-Nga impulsiviteti, që jeni, shpesh veproni pa menduar, duke rrezikuar të gjendeni në situata më të mëdha se ato që mund të përballoni. Demi 1-gjëja […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

5 gjestet për të bërë vete partnerin/ Mos i neglizhoni

Publikuar

-

Nga

Ndonjëherë duhet shumë pak për të ushqyer zjarrin e dashurisë. Jeta e përditshme është e përbërë nga gjeste të vogla, aq të thjeshta saqë është e vështirë t’i kujtosh ato, sidomos pas viteve të jetës si çift. Kushton shumë pak për t’i bërë ato, injorimi i tyre mund të thotë të heqësh dorë nga diçka […]

LEXO TE PLOTE