Connect with Us

“Braktis” bashkëshortin dhe lidhet me DJ që kishte në dasëm/ Historia e pazakontë e 26 vjeçares

Kuriozitete

“Braktis” bashkëshortin dhe lidhet me DJ që kishte në dasëm/ Historia e pazakontë e 26 vjeçares

Publikuar

-

Historia e pazakontë e Megan Willis, ka bërë tashmë xhiron e rrjetit.

26-vjeçarja është ndarë nga burri i saj, pas 2 vitesh martesë sepse nisi të ndihej e palumtur sepse bashkëshorti nuk i jepte atë për të cilën ajo kishte nevojë, dhe ra në dashuri me DJ që ishte ngarkuar për muzikën gjatë dasmës.

Ajo nisi të bëhej e afërt me 49-vjeçarin Mark Stone, i cili kishte qenë DJ tek dasma e saj.

Por edhe pse ato kanë 23 vite diferencë mes tyre, Megan filloi të kishte ndjenja për DJ-n dhe më pas kuptoi se nuk kishte pse t’i përgjërohej për vëmendje burrit të saj të fiksuar pas video-lojërave.

Willis e njihte 49-vjeçarin para se të martohej sepse i kishte prezantuar motra e saj, më pas e punësoi në dasmë dhe pasi filluan krisjet në martesë la burrin për të. Duke folur për ish-bashkëshortin, 26-vjeçarja tha se i dukej sikur nuk asnjë farë rëndësie pasi ishi i saj e kishte mendjen vetëm që të luante lojëra me kufje në vesh.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: