Connect with Us

E zhveshur në çarçafët e bardhë/ Gruaja seksi e futbollistit “çmend” ndjekësit me videon

Showbizz

E zhveshur në çarçafët e bardhë/ Gruaja seksi e futbollistit “çmend” ndjekësit me videon

Publikuar

-

Bashkëshortja e futbollistit Mauro Icardi ka tërhequr vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj. Wanda Nara ka thyer rrjetin me pozat e saj nudo dhe provokative.

E zhveshur në shtrat, Wanda Nara ka provokuar me lëvizjet e saj sensual si asnjëherë tjetër.

Por kjo nuk është hera e parë që Wanda provokon kaq hapur pasi bukuroshja bjonde njihet për poza të nxehta.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

Modelja bullgare nuk ndalet së provokuari/ 20 fotot më tunduese të Nikoleta Lozanova

Publikuar

-

Nga

Nikoleta Lozanova është një nga modelet më seksi bullgare. Modelja shpesh herë ndan foto provokative teksa tregon format e saj  perfekte. Nikoleta është mjaft aktive në rrjetet sociale ku tregon stilin e saj të jetesës dhe nuk ngurron të ekspozojë pikat e saj më të forta. CNA.al ka përzgjedhur 20 fotot më seksi të modeles […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Loredana merr çmimin e rëndësishëm/ Zbulon kujt ia dedikon suksesin

Publikuar

-

Nga

Loredana Zefi është një nga reperet më të pëlqyera nga publiku. Reperja ka korrur shumë suksese në karrierën e saj muzikore. Së fundi Loredana është vlerësuar me një çmim dhe me këtë rast ka publikuar në Instagram një foto ku shihet teksa mban në krah vajzën e saj Hana. Reperja ka treguar se të gjithë […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Ndjesë për theksin, doja të kuptohej që jam shqiptar”/ Alban Skënderaj nderohet nga Ambasada Italiane

Publikuar

-

Nga

Këngëtari shumë i dashur për publikun shqiptar Alban Skënderaj ka ndarë me ndjekësit e tij një lajm shumë të bukur e të rëndësishëm për të. Alban Skënderaj është nderuar nga Ambasada Italiane në Shqipëri si i pari Ambasador i gjuhës italiane në Shqipëri. “Faleminderit ambasadorit @albertocutillo dhe Ambasades Italiane ne Shqiperi e cila me nderoi […]

LEXO TE PLOTE