Connect with Us

Këngëtarja e njohur tregon linjat perfekte/ Dalin pamjet nga pushimet e saj në ishullin luksoz grek

Showbizz

Këngëtarja e njohur tregon linjat perfekte/ Dalin pamjet nga pushimet e saj në ishullin luksoz grek

Publikuar

-

Anëtarja e jurisë së X Factor dhe këngëtarja, Tulisa Contostavlos i ka mahnitur të gjithë me fizikun e saj.

Paparacët kanë shkrepur foto të Tulisa teksa shijonte pushimet e saj në ishujt grek Mykonos. 31 vjeçarja ka treguar linjat e saj me bikini dhe i ka lënë të gjithë pa fjalë.

Tulisa është shprehur se po përgatitet si moralisht dhe fizikisht për të dalë sërish para kamerave dhe publikut./ CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Surprizë!/ Djali i aktorit të famshëm në një lidhje me një vajzë shqiptare

Publikuar

-

Nga

Djali i aktorit të famshëm Arnold Schwarzenegger, Joseph përflitet se është në lidhje me një vajzë shqiptare. Nicky Dodaj është bukuroshja shqiptare që i ka marrë mendjen djalit të aktorit të famshëm. Dyshja nuk e ka pranuar ende lidhjen, megjithatë ata janë parë disa herë në shoqëri të njëri-tjetrit. Hera e fundit që janë parë […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja e njohur e fitnesit djeg rrjetin/ Publikon videon ku tregon format “bombë”

Publikuar

-

Nga

Modelja e famshme e Instagramit Tammy Hembrow është bërë e njohur për format e saj bombastike. 25- vjeçarja e cila është dhe mama e dy fëmijëve i ka tërbuar të gjithë ndjekësit me videon e fundit. Tammy shfaqet duke reklamuar rrobat e banjove dhe tregon linjat super bombë. Kujtojmë se Tammy është një nga modelet […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Çfarë fshihet pas një gjoksi bombastik?/ Kim Kardashian tregon sekretin

Publikuar

-

Nga

Biznesmenia e njohur Kim Kardashian është një nga personazhet që ndiqet dhe është frymëzim për shumë vajza të apasionuara ndaj modës. Së fundi Kim Kardashian ka treguar një nga truket ose sekretet se si mund të bëni që gjoksi juaj të duket aq bukur. 39 vjeçarja ka pranuar se për të është shumë e vuajtshme […]

LEXO TE PLOTE