Connect with Us

“Maniakët e liqenit nuk ngopen”/ Roza Lati përballet me situatën e pazakontë në Tiranë

Showbizz

“Maniakët e liqenit nuk ngopen”/ Roza Lati përballet me situatën e pazakontë në Tiranë

Publikuar

-

Moderatorja e emisionit “Why not”, Roza Lati ka reaguar e revoltuar ditën e sotme duke e treguar në postimin e saj ne Instastory.

Moderatorja është përballur sipas saj shpesh me një burrë që bën veprime të turpshme në liqenin artificial në Tiranë.Roza e ka fotografuar nga pas burrin në fjalë dhe duket se është betuar se nëse përballet përsëri me të do e degjenerojë’.

“Kurse maniakët e liqenit, nuk janë ngopur akoma me vërdallisjet e tyre vdekatare. Këtë tipin e shoh çdo mëngjes… Herën tjetër do i dal me kamera para do e pyes “si nuk lodhe? Çfarë problem mendor ke?”- ka shkruar ajo.

d76d6454-33af-4e7e-a621-dd5f7b398280.jpg

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: