Connect with Us

Modelja e njohur shfaqet tunduese/ Trondit Javën e modës në Paris

Showbizz

Modelja e njohur shfaqet tunduese/ Trondit Javën e modës në Paris

Publikuar

-

Modelja e njohur Jourdan Dunn ka shkëlqyer me paraqitjen e saj në Javën e modës në Paris.

29 vjeçarja ka bërë që të gjithë të kthejnë kokën nga ajo teksa shfaqet shumë sensual. Jourdan ka treguar linjat e saj perfekte e veshur me një fustan të ngjitur pas trupit.

Ajo ndodhej në rreshtin e parë për ta shijuar më nga afër sfilatën teksa shoqërohej nga Kris Jenner dhe Eva Longoria./ CNA.al

 

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Më bën dot kështu?”/ Doktoresha e VIP-ave rrëfen momentin kur Gentian Zenelaj i shkon në klinikë dhe i kërkon që ta dobësojë

Publikuar

-

Nga

Lida Hoxha, mjekja estetike, e njohur njëkohësisht edhe si doktoresha e VIP-ave ishte e ftuar këtë të mërkurë në “Soiree” me Jonida Shehun në Top Channel. Ajo ka treguar se të shumtë janë personazhet publikë që drejtohen tek ajo për të përmirësuar pamjen e tyre, por sidomos për të rënë në peshë. Një ndër ta […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Një femër e shëmtuar mbetet e shëmtuar”/ Spartak Ngjela tregon se kur i afrohet një femre dhe çfarë e tërheq më shumë

Publikuar

-

Nga

Avokati i njohur Spartak Ngjela ishte i ftuar këtë të mërkurë në emisionin “Soiree” me Jonida Shehun në Top Channel për të folur rreth të bukurës dhe se çfarë ai percepton një femër të bukur. Gjatë bisedës ai ka treguar në mënyrë të prerë që nuk do t’i afrohej kurrë nëse një femër do të […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Angela Martini më në fund e pranon: “Po, kam qenë e lidhur me Kanye West, bashkëshortin e Kim Kardashian”

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Angela në vitin 2011 është përfolur për një lidhje të mundshme me reperin e njohur Kanye Ëest, i cili sot është bashkëshorti i Kim Kardashian. Ajo asokohe i ka mohuar këto fjalë, por sonte në emisionin “Soirée” me Jonida Shehun në Top Channel e ka konfirmuar. “Meqë ti nuk e ke problem […]

LEXO TE PLOTE