Connect with Us

“Nudo dhe e mbuluar me petale trëndafilash”/ Demi Rose nuk ndalet me fotot provokuese dhe seksi

Showbizz

“Nudo dhe e mbuluar me petale trëndafilash”/ Demi Rose nuk ndalet me fotot provokuese dhe seksi

Publikuar

-

“Nudo dhe e mbuluar me petale trëndafilash”/ Demi Rose nuk ndalet me fotot provokuese dhe seksi

Fotot seksi të modeles Demi Rose, nuk po habisin më asnjë dhe të tilla priten shpesh nga ajo.

Së fundmi ajo ka postuar në Instagram, një foto ku shfaqet e zhveshur në një vaskë dhe e mbuluar me petale trëndafilash.

Demi provoi sërish se është një “superstar” me këtë foto, në të cilën ka përdorur strategjinë me petale, për të mbuluar zonat e saj intime.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

Modelja bullgare nuk ndalet së provokuari/ 20 fotot më tunduese të Nikoleta Lozanova

Publikuar

-

Nga

Nikoleta Lozanova është një nga modelet më seksi bullgare. Modelja shpesh herë ndan foto provokative teksa tregon format e saj  perfekte. Nikoleta është mjaft aktive në rrjetet sociale ku tregon stilin e saj të jetesës dhe nuk ngurron të ekspozojë pikat e saj më të forta. CNA.al ka përzgjedhur 20 fotot më seksi të modeles […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Loredana merr çmimin e rëndësishëm/ Zbulon kujt ia dedikon suksesin

Publikuar

-

Nga

Loredana Zefi është një nga reperet më të pëlqyera nga publiku. Reperja ka korrur shumë suksese në karrierën e saj muzikore. Së fundi Loredana është vlerësuar me një çmim dhe me këtë rast ka publikuar në Instagram një foto ku shihet teksa mban në krah vajzën e saj Hana. Reperja ka treguar se të gjithë […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Ndjesë për theksin, doja të kuptohej që jam shqiptar”/ Alban Skënderaj nderohet nga Ambasada Italiane

Publikuar

-

Nga

Këngëtari shumë i dashur për publikun shqiptar Alban Skënderaj ka ndarë me ndjekësit e tij një lajm shumë të bukur e të rëndësishëm për të. Alban Skënderaj është nderuar nga Ambasada Italiane në Shqipëri si i pari Ambasador i gjuhës italiane në Shqipëri. “Faleminderit ambasadorit @albertocutillo dhe Ambasades Italiane ne Shqiperi e cila me nderoi […]

LEXO TE PLOTE