Connect with Us

“Po ju tradhëton”/ Astrologia shqiptare paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Showbizz

“Po ju tradhëton”/ Astrologia shqiptare paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Publikuar

-

Dashi

Mund të shkëputeni nga ideja se lumturinë mund ta sjellë vetëm një punë me pushet apo një marrëdhenie me dike shume te favorizuar ekonomikisht.

Demi

Duhet t’i jepni fund nje pune apo nje marredhenie e cila nuk ju lejon te shkoni ne te ardhmen por ju le gjithmone ne nje situat lufte.

Binjaket

Mund te jeni ne nje moment delikat shpirteror dhe do vihet ne prove kush ju vlen me shume siguria ekonomike apo ajo shpirterore.

Gaforrja

Duhet te filloni te jetoni vetem me lidhjen tuaj apo me punen tuaj pa qene e nevojshme qe cdo dy dite te shkoni tek prinderit apo ne shtepine e lindjes.

Luani

Fjalet e bukura i ka marre era. Ka ardhur momenti qe konkretisht te kuptoni sa jeni te qete ne punen dhe ne jeten e perditeshme.

Virgjeresha

Tani qe nuk keni mundesi te tregoni siguri apo potence ekonomike do shikoni se kush do ju qendroj prane ne jeten sentimentale.

Peshorja

Te afermit do kuptojne qe tashme ju do keni me shume mundesi per t’i ndihmuar por ne momentet qe jane sjell jo mire me ju nuk do ta marrin tashme ndihmen tuaj.

Akrepi

Jeni zhgenjyer se fundmi nga nje lidhje qe pretendonit se ishte aty per ju. Por ka qene aty per vete. Mund te vazhdoni vetem pa kete person.

Shigjetari

Ekonomia ju bene lojra keto dite vjen dhe iken pa kuptuar. Ose tregoni tolerance ose me mire tregoni seriozitet duke mos lejuar situatat t’ju marrin me vete.

Bricjapi

Nje person ju tradheton ne jeten personale dhe ndoshta ju duhet t’i jepni duart. Do ishte mire ta benit pasi ne te kundert do ju tradhetoj gjithmone.

Ujori

Nese ju vini kufij mos prisni qe natyra apo te tjeret t’ju hapin rruge apo t’ju heqin kufijte. Tashme do paguani faturen e sjelljes tuaj.

Peshqit

Qe te keni qellime te medha fillimisht duhet te punoni qe te hani dhe te keni mundesi te vazhdoni. Zgjidhni nje pune qe ju ushqen ne kete periudhe.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: