Connect with Us

Prifti më seksi në botë/ Njihuni me 35 vjeçarin që po lë pa fjalë femrat me fizikun e tij

Showbizz

Prifti më seksi në botë/ Njihuni me 35 vjeçarin që po lë pa fjalë femrat me fizikun e tij

Publikuar

-

Prifti më seksi në botë/ Njihuni me 35 vjeçarin që po lë pa fjalë femrat me fizikun e tij

Prifti suedez Oskar Amgarden nga Suedia, po bën namin në rrjetet sociale dhe ka marrë vëmendjen e mediave botërore me paraqitjen e tij. 35-vjeçari  i ka kushtuar jetën e tij Zotit prej 8 vitesh, por ai gjithashtu ushtrohet edhe në palestër duke publikuar foto e video nga stërvitja.

Një tjetër detaj jo i zakonshëm për një prift, janë tatuazhet që Oskari mban në trup. Megjithatë këto tatuazhe i dedikohen besimit të tij.

Prifti suedez ka 137 mijë ndjekës në Instagram ku ka kombinuar pasionet e tij, duke postuar shpesh foto i veshur si prift me përshkrime rreth besimit dhe video ku bën palestër.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

“Të humba ty…”/ Selena Gomez zbulon detaje nga kënga e re, fansat e lidhin me Justin Bieber

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me famë botërore Selena Gomez në datën 23 tetor pritet të publikojë këngën e saj më të re “Lose you to love me”. Ajo e ka ndarë këtë lajm me ndjekësit e saj dhe të gjithë kanë nisur të komentojnë se këtë këngë Selena mund t’ia ketë kushtuar Justin Bieber. Disa nga komentet në […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Nuk kam bërë asnjë ndërhyrje”/ Leila Kraja zbulon çfarë do të donte të ndryshonte në pamjen e saj

Publikuar

-

Nga

Moderatorja e sportit Leila Kraja është një nga vajzat më të bukura të ekranit. Modelja njihet për natyrën e saj të sinqertë dhe të hapur ndaj nuk e ka kompleks të pyetet për operacionet plastike. E ftuar pasditen e sotme në emisionin “Vizioni i pasdites”, ajo ka folur për ndërhyrjet estetike duke pranuar se nuk […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Nuk ka asnjë ndërhyrje kirurgjikale/ Kjo është modelja që po çmend meshkujt me linjat perfekte

Publikuar

-

Nga

Gayana Rubin është një modele e cila nuk resht së publikuar foto shumë provokative në rrjetet sociale. Ajo është bërë e njohur në rrjetet sociale si “Miss Geni” dhe të gjithë po çmenden pas formave të saj. Gayana nuk ngurron të ndajë me ndjekësit e saj të shumtë poza të nxehta dhe shumë provokative. Vlen […]

LEXO TE PLOTE